Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezek a diszkós "david Guettás"...

Ezek a diszkós "david Guettás" fiatalok normálisabbak mint a rockerek/metálsosok?

Figyelt kérdés

Először kérlek olvasd el amit írok, és utána válaszolj! Köszi! :)

Szóval azért kérdem, mert a rockerekről/Metálosokról az járja, hogy "elmebetegek" és mindent megtesznek, ami gusztustalan, és az emberek utálják őket! Ami tudom, hogy nem így van! DE! Van/volt 1 rétegük, ami ilyen hardcoreban nyomta!

Leírok 1-2 sztorit! A volt osztálytársam nagy Metallica, Ozzy rajongó volt, de minden hallgatott, Mötley Cruet, meg Slipknotot, Slayert. És azt mesélte, durva ez az életvitel: Ozzy osbourne felnyalta valakinek a vizeletét, és keményen drogozott, ivott! Meg még mesélt pár zenészről aki ilyeneket művelt!

Az egyik ismerősöm csaj, volt Nova rockon, ausztriában zenei koncert fesztivál, és azt mondta, ott sokan egymás hányásában feküdtek, meg behánytak egymás sátrába!

És volt 1 hely ahová mentek az emberek vizelni, és szó szerint több méteres vizelet tó volt ott, már a föld nem tudta elnyelni!

És a baráti köre is rocker/metálos volt, és koncert után 1x felgyújtottak egy kukát, meg belevizeltek 1 kocsiba miután betörtén az ablakát!


Szóval durva sztorik! Azt mondják a rockerek/metálások tettek érte, hogy sokan egyből le szólják őket, mert ilyen hírnevük van!


A kérdésem, ezek akik ma nyomatják ezt a diszkó, David Guetta, meg tuc-tuc zenét, azok normálisabb közösség?

Nem ismerek egyet sem, aki ilyen körökbe mozog, de róluk még nem hallottam ilyet!

Jó, drogozás megy a diszkóban egyértelmű, ezt tudom, aki drogozik, az bárhol drogozik, de a lényeg, hogy Ők nem fekszenek bele egymás hányásába? És nem vizelnek tócsát a diszkó/fesztivál helyszín köré?


Köszi a választ!

És tényleg nem akarok senkit megsérteni! Tudom, hogy vannak jó emberek a rock/metálosok körében is! Mint a volt osztálytársam! :D



2014. jan. 2. 16:47
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Én "diszkós" vagyok, mindig ugyanarra a helyre járunk, igazából az egész város ebbe a klubba jár, Villalobos, Tale of Us, Hawhtin, Nina Kraviz és ehhez hasonló meghívottak vannak hétről hétre, szóval nem egy lebuj putri helyről van szó és a világ 47. (ha jól emlékszem a számra, de ekörül van) legjobb klubjának van számon tartva ez a hely (nem Magyarországon van, amúgy).

Eleinte fel sem tűnt, hogy bárki drogozott volna (én buta kis naív :D), csak mindenki vízzel járkált de ennyi. Aztán rájöttem, mikor a barátnőm fehér porral kínált és a társaság akikkel eljártam is felvállalta, hogy fel szoktak szívni pár csíkot mert intenzívebb az egész szitu..de én még lődörgő, hányó embereket ott nem láttam, csak a tipikus speed-effekt, hogy reggel 8-1Okor is táncol mindenki, de senki nem kötekedik senkivel, csak élvezi mindenki a zenét. Nagyon jó, tényleg (a drog részét leszámítva, de azt se műveli mindenki).

2014. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Firedoom ***** válasza:
100%
Nem szabad egész csoportokat megítélni, ez olyan mintha nem szeretném a festészetet ezért minden festő hülye. De ez nem így van! Attól még mert néhányuk csökkent nem mind az. Nade, hogy miket mesélmek... Az iskolában is sok minden történik, de a nap végére úhyis a fél iskola "máshogy hallotta" az ember csak saját tapasztalatokból ítéljen és akkor se az egész csoportot hanem az egyéneket akik a "rosszat" művelik
2014. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kindlzoli válasza:
Leszegezném nem olvastam a válaszokat. De elkövettél ,kedves kérdező, egy hibát ugyanis az mondtad hogy a rockerek tettek a hirnevükért de utána mondtad hogy a drogozás az alap a disco ba na akkor kérdem én a discosoknak miert megengedett az hogy drogozzanak? Ez csak egy kerdes. Amugy én rocker vagyok és egy rocker ismerősöm nincs aki drogozna Xd milyen érdekes főleg hogy még egy szét ekizett halálra csapott barmot sem láttam azokon a koncerteken ahol voltam ( nem mondom volt nem egy akik nem utasították vissza az alkoholt). Szóval lehet hogy régen voltak durva sztorik de ez a discozas undorito szamomra a 16 eves be speedezett kis sza*jankok milyatt. EZ VAN
2017. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A rockban, meg a metálban több az érzelem, több a düh. Jobban kötődnek hozzá akikben sok a felgyülemlett feszültség, akik hajlamosabbak kontroll nélkül elengedni magukat.
2017. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2001 óta kb. majdnem minden évben kint voltam a sziget fesztiválon, ha sosem lettem volna és csak a médiából ismerem meg, akkor valami nagyon rossz véleményem lenne róla.


kb. amit leírtál az is ilyen

2017. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!