Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szüntethetném meg ezt...

Hogyan szüntethetném meg ezt a furcsa érzést?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor lettem 20 éves. Még nem csináltam semmit. Úgy értem: alig utaztam, mindössze 6 ország egy-egy városában voltam 20 év alatt, belföldön is sok kisebb ill nagyobb városba. De pl nagyon vágyom egy kis feltöltődésre, kirándulásra. Ritkán élek társasági életet: 2-3 havonta találkozom a barátnőimmel, akik tényleg igazi barátnők, bebizonyították ezt az évek során, csak ugye felnőttünk, mindenki máshol tanul, vagy már egyáltalán nem tanul, dolgozik, így pl a szilveszteri buli is elmaradt idén, mert nem tudtuk megoldani, hogy mindenkinek jó legyen, meg hely sem volt. Pedig úgy vágyom egy igazi házibulira, ahol mindenki ott van, akit szeretek, jó a zene, jó a hangulat, stb.

Kisebb kocsmákban eleget voltam tavaly, arra nem igazán vágyom.

Kevés vizsgát tettem le: eddig csak érettségim van. Ebben a hónapban fogok ecdl-ni.

Szóval szeretnék egy kis izgalmat.

És úgy érzem, még nem csináltam semmi érdemlegeset.

20/L


2014. jan. 3. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ó, te szerencsétlen, alig utaztál.. csupán 6 különböző országban. Én a 20 évem alatt mindössze egyszer voltam pár órát Ausztriában. Inkább örülj annak, hogy a szüleid nem szegények és még barátaid is vannak.. Jó, igaz, az embernél sosincs olyan állapot, hogy most minden elég.. mindig többet akar. Ha az évben 0 különböző országba utazol majd, az összes barátoddal, minden nap buliztok és közben még le is diplomázol, az se lesz elég, nyugodj bele. Akkor meg valami más fog kelleni.
2014. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nem 0, hanem 10 különböző országra gondoltam.
2014. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 ország valóban sok. Szerezz új barátokat, mert így magányos vagy. Nagyon jó, hogy vannak igazi legjobb baràtnőid, de ettől függetlenűl mással is ismerkedhetsz. Szórakozz! Csak megfelelő társoság kell hozzá. Próbálj ki valami újat. Ès talán a szerelem hiányzik még az életedből, nem?
2014. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kellenek célok az életedben. ha nincs saját célod, akkor ismerj meg céltudatos férfiakat (pl. engem), és így garantált az izgalmas élet!
2014. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!