Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet 20 évesen megunni...

Hogy lehet 20 évesen megunni a bulizást ivást? Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Megismertem idén egy srácot, a haverom, edzésről, és hívtam bulizni, és azt mondta, ő "már megunta" a bulizást, ivást! És mondtam, neki, hogy ha nem tud, mondja azt, vagy nem akar, semmi harag! De azt mondta, nem hazudik, tényleg nem szokott sehova eljárni, inni, bulizni, megunta ezt. Régen sokszor ment, kocsmázni, szülinapokra, meg házibulikba, és megunta már.

Van ilyen? :O


20 éves a gyerek! Milyen ember ez?

Hogy lehet 20 évesen megunni?

Van aki 30-40 évesen is olyan hepajt csap, hogy csak na!

Van ilyen?



2013. dec. 31. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert NE lenne ilyen ? Komolyan, kiraz az ideg az ilyen hozzaallastol.. miert nezitek ki az ilyn embereket ? Azert ez egy kicsit lenezo ez rosszul esik tobbek kozott nekem is.. mintha mi valami fogyatekosok lennenk..
2013. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bulizni mindig szerettem, de soha nem ittam. Na most akkor milyen ember vagyok????
2013. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Más, mint te.
2013. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is meguntam, és tudod miért? 17 éves koromig szentül megvoltam arról győződve, ha minden aktuális party-t követek én leszek a menő és majd fogok tudni ismerkedni. 19 éves voltam mikor elkezdtem dolgozni, és elgondolkoztam hogy minek járok szórakozni ha nem tudok olyannal ismerkedni aki nekem tetszik, az egyik oka hogy aki odamegy, az nem egyedül teszi és általában csak lötyögnek meg isznak, tehát még pofán is csodálkoznak ha elhívod beszélgetni

Másrészt temérdek pénzem ment el, és semmi látszata nem volt, Tehát már 3éve egyáltalán nem járok sehova, ha iszok azt itthon teszem, és sikerült megismerkednem egy jóravaló csajjal is.


Azon elgondolkozhatsz viszont hogy ami pénzt elversz, azon ruhát kaját, értelmes dolgot vehetnél, de ez majd úgyis 10-15év múlva fog visszaköszönni

21/F

2013. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Legalábbis nálad normálisabb.
2013. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Inverz Tűz ***** válasza:
100%

Valószínűleg az olyan jellegű bulikat unta meg, ami legfőképpen az ivásról szól.

Így viszont az ilyen helyeken már nem érzi jól magát.

2013. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18 vagyok, nem iszok alkoholt és magamnak való vagyok. Akkor én most egy számkivetett vagyok? fuck logic
2013. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az IHV bulikat én sem díjazom. (Tudod .. Iszunk Hányunk Belefekszünk. :P

Gondolom haverod már sok ilyennek részese volt.

Mellesleg anyagilag sem olcsó a piálás a mai világban!

Én mennék pl most is valahová de nekem meg minden haverom ilyen mint akiről irtál. -Na ehhez mit szólsz??

2013. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nagyon korán kezdte, és kiégett.
2013. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Normálisabb mint aki 30 éves korában is tolja még.

Én egyáltalán nem járok bulikba, mert az ott lévők 99%-a cigány a másik 1% meg értelmi fogyatékos. Haverod rájött, hogy ebből a selejt életből nem kér és inkább értelmesebb dolgokra bas.sza el a pénzét.

2013. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!