Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Tavaly volt életem egyik legjobb éve.A fiúk felfigyeltek rám,mindenki értem volt oda,a tanárok imádtak és mindenhol volt egy barátnőm mert ugye mindenki velem akart barátkozni.Mindig bulizni jártam a barátaimmal,természetesen közben mindig egy emberre gondoltam,ugyanis egész végig belé voltam szerelmes,és ő is kedvelt.Erre egyik percről a másikra ez az ember furcsa lett velem,már nem úgy viszonyul hozzám,már bulikban sem érzem jól magam és egyszerűen egy szürke kisegér lettem,és nem értem hogyan.A barátaim is mondták hogy mostanában furcsa vagyok,mert visszafogott lettem.Egyszerűen nem tudom miért...valaki segítsen. :((

2013. nov. 22. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerlmi letörtségnek nevezném nálam ez 2 hétig tartott egy csaj miatt aztán visszalakultam a szürke szomorú pasiból azzá aki voltam. mióta tart ez nálad? hány éves vagy?
2013. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan 2-3 hete ugyanis nyaralni voltam és akkor megtudtam hogy az ember akibe én szerelmes voltam és vagyok is és ő is nagyon kedvelt összejött valakivel és közben engem bolondított/bolondít. 17 leszek :)
2013. nov. 22. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ez szerelem meg az utánna való csalódás ami nálad mert fiatal és tapasztalatlan vagy eltarthat még egy két hétig, de mondd el a haverjaidnak lesz aki megérti és segít átkelni a nehéz szakaszon :D ha nincs ilyenakkor rossz társaságban vagy
2013. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megértik meg minden csak mindenki a barátjával lóg ilyenkor,nekem meg morognak hogy fapunci vagyok.ÉS persze az is lehúzza a hangulatom hogy nem szoktak elutasítani.
2013. nov. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!