Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a jó válasz arra, ha...

Mi a jó válasz arra, ha valaki azzal jön sértésként, hogy: "Hány éves vagy!? "?

Figyelt kérdés

Amikor olyat mondasz, csinálsz ami másnak nem tetszik, irritálja, vagy összeveszel vele, akkor sokan feljönnek ezzel a dumával, hogy "Most komolyan, hány éves vagy!? Tiszta szégyen! Szánalmas vagy!"


Erre mit lehet mondani? Valami vissza sértés, vagy ilyesmit lehet rá reagálni?



2014. jan. 6. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

"mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Én leginkább egy 5-6 éves gyereknek érzem magam"


az a legjobb, ha a sértésre nem sértődsz meg, fel se veszed: ne etesd a trollokat

2014. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 II.Dartheon ***** válasza:

háát.. jó, ezt a kérdést én is nagyon gyakran fel szoktam tenni, de nekem azért kell hog megtudjam hogy mi a helyzet, nem sértésként.. pl az egészség kategóriában.. :D

Nos. ami a többieket érinti, azok egyszerűen tuskók! :)

A jó válasz? Idősebb, mint te! :D

2014. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy akiket irritálsz, igazuk van? Mert mondjuk úgy viselkedsz pl. 15 évesen, mint egy 6-7 éves gyerek és ez gáz. Persze, tinikorban szándékosak ezek a megbotránkoztatások és a határok feszegetése, csak valaki tényleg nem ismeri a határokat, hogy mikor elég.

Nézz magadba és gondolkodj el azon, hogy tényleg mennyire lehetsz idegesítő, amikor valaki így reagál. Mert egy szellemi fogyatékosnak elnézi az ember, ha 10 évvel le van maradva a kortársaitól, de egy egészséges gyereknél már nem igazán.

2014. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nem xD

Hallottam már 30 évesre is ezt mondani, egy 20 évestől! xD

2014. jan. 6. 10:29
 5/6 bumbi02 ***** válasza:
Én pont 20 éves vagyok - megelőzvén a "sértegető kérdést" -, és van pár olyan 25-30 éves ismerősöm, akinek ha nem tudnám a korát, feltenném én is a tipikus kérdést: Most őszintén, hány éves vagy?
2014. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, és 25+, akkor mondhatod azt, hogy "Anyukád nem tanított meg arra, hogy egy nőtől nem illik ilyet kérdezni?"


Azt hiszem az első írta: nem muszáj hagyni, hogy jót szórakozzanak rajtad, hogy lássák, mennyire ideges vagy. Megmondod, hogy agyilag 5-6 évesnek érzed magad, azt kész...

2014. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!