Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mióta jobb egy Metál zene...

Mióta jobb egy Metál zene mint egy House? Mióta lenne már jobb egy Metallica mint egy Avicii?

Figyelt kérdés

A haverom Metallicát szereti, és elkezdett engem fikázni, hogy milyen szar zenét hallgatok! És hogy Ő csak annyit hall belőle, hogy "BUMBUMBUM!" és hogy ez nem zene!

Én nem akartam ezt folytatni, nem reagáltam rá, de mikor már másoknak mondta, hogy én ilyen tuctuc zenét hallgatok, akkor elkezdtem vele vitázni! És ez megy egy ideje!

És be akarom neki bizonyítani, hogy a Metallica nem az egyetlen "zene" mert szerinte amiben nincs gitár, az nem zene!


És ez csak tuctuc zene! Én meg mondtam, hogy én meg utálom a hördős metált! Mire mondta, hogy hülye vagy? Mióta hörgős metál a Metallica? Én meg mondta, hogy Te vagy a hülye, mióta tuctuc zene Avicii?


És mondtam neki, hogy ok: "Fogadjunk! Megkérdezhetünk bárkit, hogy ismeri a Metallicát, vagy Aviciit, és soroljon fel tőlük zenét!" mondta, hogy rendben, de nem haveroktól kérdezünk, hanem bárkitől szóval aki átlag ember!"

Mi lett? Metallicától 1 számot tudtak mondani a Nothing else matters, Aviciitól meg Wake Me up, Hey Brother, silhouettes"

Azt mondta ez még semmit nem bizonyít, attól még szar, és senki nem hallgatja akinek van agya!

Ok, felmentünk youtube:

Megtekintés számok:

Metallica: Enter Sandmen 68 641 951

Avicii: Wake Me Up: 157 735 663

Ejj! Elég sok embernek nincs agya!

Mire mondta, hogy jó, de akkor is, szar! Semmit nem tud! A Metallica legalább ért a hangszerekhez, az a Avicii vagy ki mit tud? Tekergetni a gombokat? Bárki megcsinálja! Én is! Mutasd meg melyik gomb mire való, és kiállok 150 millió ember elé!

Meg egy fos, mert elektromos zene, az nem zene!

Jajj, mert a Metallica nem használ semmit, amihez áram kell ugye???


Na itt feladtam! De most meg akarom kérdezni, hogy most miért ilyen Csőlátású barom? Belém köt, aztán bármit tehetek, csak a magáét mondja!

Kérdezem:


Egy Metallica mivel lenne már több mint egy Avicii? Hogy a 80 as évek óta fent vannak? Nagy szám! Avicii is biztos ott lesz 20 év múlva!


Mitől lenne már több/jobb/minőségibb zene egy Metál, mint egy House?



2014. jan. 6. 16:08
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy provokatív kérdés...
2014. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
nem azt mondom de azért egy dj-nek könyebb lenni mint gitárosnak/dobosnak/billentyűsnek stb.. (am nekem mind 2 fajta bejön,de inkább a metál felé húzok..)
2014. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%

Egyik műfaj sem jobb, mint a másik, aki ezt mondja, ez elég elfogult, hogy csak ennyit mondjak.

Jómagam is metálos vagyok, de én nem mondok ilyesmit egyik másik műfajra sem, ami nem tetszik, azt nem hallgatom és kész.

Őszintén szólva én most hallottam életemben először erről az Avicii-ről :D de ettől még nem nézem le.

Ami a megtekintéseket illeti, az elektronikus zene manapság divat zene, ezt kijelenthetjük, így nem meglepő, hogy nagyobb a nézettsége, mint pl. a Metallicanak és azt is meg kell jegyeznünk, hogy különösen a metál mindig is réteg zene volt, sosem volt domináns műfaj, így nem fair az ilyen összehasonlítás.

Szóval aki elítéli a többi zenei műfajt csak azért, mert az neki nem tetszik, az egy ignoráns barom, nem kell vele vitázni.

2014. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 bumbi02 ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy rossz példát tettél a Metallica mellé,mert az Avicii nem igazán lesz sehol se 20 év múlva. Nézd meg hogy mik voltak slágerek 10 éve, és nézd meg, hogy hányan ismerik ma azokat az együtteseket, hány együttes "aktív" még közülük, hányan vannak továbbra is az élen. Nem sokan. Emlékszel még a Tokio Hotelre? Vagy a No thanksre? Mekkora divat volt akkortájt (nagyjából akkora mint most a Hey brother), aztán hol vannak most? Nem hallani róluk semmit. De ne is menjünk olyan messze... Bad Romance? Pár éve volt csak sláger, de már most nem hallgatja szinte senki. Party Rock Anthem? Ugyanúgy eltűnt...


Ezzel ellentétben pont az egyik legmeghatározóbb együttest hozta fel a haverod. Mármint a rock és metál világában az egyik legmeghatározóbbat. Én speciel több Metallica számot tudok felsorolni mint Avicit. Az hogy melyiket hányan nézték meg, pedig irreleváns. Mivel az egyik "friss" szám, ami youtuben terjed, a másik pedig egy 23 éves dal, ami először befutott, aztán került csak (nagyjából 15-16 évvel később) fel youtubera. No meg ne viccelj.. Amikor a Gangnam Stylet majdnem 2 milliárdan megnézték, akkor szerinted az lenne a mérvadó egy szám "milyenségében", hogy hányan nézték?



Azt hogy jobb a metál azt nem lehet mondani. Azt se hogy minőségibb. Mivel metálon belül is vannak igénytelenek... Viszont azt, hogy a Metallica többet tett hozzá a zene világához, mint az Avicii, azt bármikor kész vagyok kijelenteni.


Ettől függetlenül, mindenki azt hallgat,ami az ő fülének jól esik. Én meghallgatom mindkettejüket, nem kizáró ok egy LMFAO-val szemben nekem, hogy a Metallicát is szeretem. De ne vitassuk, hogy a Metallica és a többi "klasszikus" jóval többet adott, mint amit ma "adnak" (már ha adnak egyáltalán" a popslágerek. (tehát a jövőben ne említsünk egy lapon Iron Maident és Lady Gaga-t, Black Sabbathot és Justin Biebert, vagy éppenséggel Rammsteint és Cro-t...)

2014. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
9%

Vicces h ilyeneken vitáztok.. :D

De nyilván nem csak "gombokat kell tekergetni" egy DJ-nek, hanem értenie is kell a hangtechnikához.

Én a house-ra voksolok, szerintem is az a jobb.

2014. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%
Emberileg mindketten éretlenek vagytok.Mindenki azt hallgat,ami neki tetszik,ettől még egyik műfaj sem válik kevésbé jó műfajjá,vagy éppen jobbá a másiknál.Mindegyiknek megvan a maga rajongótábora,nyilván nem véletlenül.
2014. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 piriiiiii ***** válasza:
86%
Egyrészt igaza van, a house zene szar, bár a metált sem bírom annyira (mondjuk a Metallica jó), másrészt meg nem teljesen mindegy? Ő ő, te meg te, és nem ugyanaz az ízlésetek. Nem értem, minek tovább erről beszélni egyáltalán...
2014. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

"Avicii is biztos ott lesz 20 év múlva! " Nem valószínű. A Metallica nem egy hirtelen befutott zenekar, sőt ebben a műfajban nem is nagyon van ilyen.

A négyes korrekten megfogalmazta a dolgot, +1

2014. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
98%

Szánalmas a gondolkodásmódod kérdező, bár nem is lep meg, mert a legtöbben, akik a te zenédhez hasonlókat hallgatnak pont ilyen szinten állnak értelmileg.


Na vajon miért olyan sokkal több a nézettsége a tuctuc zenédnek, mint egy metálnak? Azért, mert manapság erre nevelik a birke népet, ez a divat, hogy az elektronikusat hallgassa mindenki. Az összes diszkóban és egyéb hasonlóan röhej helyen ezek szólnak, sőt, még a rádió és tele van szennyezve velük. Míg egy Metallicát vagy egyéb hasonló együttest legtöbbször úgy hallgathat meg valaki, ha saját maga keresi meg.

2014. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Miért is jobb a metál? Na miért?!

A szintipop kell neki és a nyálas békesség.A könnyen tetsző és a giccs.

A manipulált médiára épül rá a mai szórakoztatás intézményhálózata is.

A rock emellett erőfeszítést igényel a hallgatótól, nem könnyen dobhatók előadói a szemétbe, míg a médiasztárok nevei pillanatok alatt aranykeretbe, utána a szemétbe kerülnek.


"De most meg akarom kérdezni, hogy most miért ilyen Csőlátású barom?"

Ez inkább téged jellemez,szerinted az a jó amit többen néznek meg.

De ha te így gondolkozol akkor tessék: https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE


"Azt mondta ez még semmit nem bizonyít, attól még szar, és senki nem hallgatja akinek van agya!"

Most soroljak fel két oldalnyi zenét?

Meny el egy koncertre és meglátod menyien hallgatják az IGAZI zenét!


Ja és ezt olvasd el: [link]

De tényleg olvasd el!!!

2014. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!