Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azokkal az emberekkel, akik...

Azokkal az emberekkel, akik régen minden felesleges dolgot facebookra postoltak, most meg hónapok óta semmit, azokkal mi történt?

Figyelt kérdés

Azokkal az emberekkel, akik régen minden felesleges dolgot facebookra postoltak, most meg hónapok óta semmit, azokkal mi történt?

Csak úgy kiváncsi lennék.


2014. jan. 9. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen nem volt facebook.
2014. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Régen én is ezt csináltam, de én már lassan 2 éve nem írok ki semmit. Ugyanúgy élek és virulok, csak megtaláltam a helyem és már hülyeségnek tartom. Szerintem feltűnőségből csináltam és csinálják az emberek, hogy az ismerősei észre vegyék pl. De néha már röhögök egy kettőn, hogy miket ki nem írnak.
2014. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A válasz egyszerű. A facebook kezdi elveszíteni a népszerűségét. Hónapok óta egyre inkább kevesebb dolog történik. Inkább az édősebbek között népszerű. A fiatalok nagy része szívesebben használja a twittert és egyéb közösségi oldalt.
2014. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haha én is ilyen voltam régen :D,sok kis apró hülyeséget kiposztoltam,amiről úgy gondoltam,hogy poén vagy érdekes,de a kutya nem kíváncsi rá.Csak én ezzel már kb 2-3 éve leálltam,rájöttem,hogy gáz.Mondjuk van egy volt osztálytársam,aki ha nagy ritkán feljön,posztolja a marhaságait (de senki soha nem szól hozzá,nincs like,és nem tűnik fel neki,hogy ciki),bár vizsgaidőszakban hallgat rendesen :D.
2014. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rájöttek, hogy az az oldal felesleges időpazarlás.
2014. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
valami éretlenségi gond esetleg?
2014. jan. 9. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Megunták, nincs idejük, vagy valami más időtöltést találtak, ami érdekesebb.
2014. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen én is ezt csináltam, de még az iwiwen is :D Olyan 15-19 éves koromig. Az utóbbi 3 évben már abszolút semmit nem raktam ki, egyszerűen ráuntam.
2014. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!