Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Annyira el...

Mit tehetnék? Annyira el vagyok keseredve! Felesleges volt az egész! Hogy lehetnék olyan mint régen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok 54kg, de elég alacsony vagyok hozzá.már volt mikor lefogytam,50re de vissza is híztam.(az volt jó!!) szeretnék ismét 50 lenni.


eddig vagy keveset ettem aztán a 3-4.napom zabáltam és visszahíztam, vagy semmit nem ettem.


1 éve tart ez az egész, próbálok leadni 4kg felesleget.(kb) régen meg sem néztem mi hány kcal és most az az első dolgom mikor kajálok. és ezzel a "nagy" fogyással most rosszabbul és zsírosabbul nézek ki.


nem tudom mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve kérlek segítsetek adjatok ötleteket diétákat esetleg valakivel/valakikkel szívesen fogyóznék vagy bármi..


2011. márc. 10. 18:41
 1/4 szamóca. válasza:
neked nem diéta meg fogyókúra kell. menj kocogni, bicajozni, hidd el jobban jársz.
2011. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az is meglesz,de a hasam a legdurvább és nem tudom mit tehetnék hogy szép vékony, lapos legyen!?


milyen mozgás? és mit nem ehetek?

2011. márc. 10. 18:55
 3/4 De Puta Madre ***** válasza:
78%

Sok fehérjét egyél, kevés szénhidrátot.

Fehérje: tojás, csirke, túró, szója.

Szénhidrát: rizs, krumpli, zab.


Amit inkább kerülj: fehér kenyér, cukros dolgok, üdítők, feldolgozott kaják.


És mozogj sokat. A hasadon lévő felesleget csak sok mozgással, aerob edzéssel, és diétával tudod eltüntetni, de nem csak onnan megy majd le, mivel helyi zsírégetés nincs. Mindenhonnan fogynod kell.

2011. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell fogyóznod csak válasz magadnak valami sportot!
2011. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!