Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellű lányok! Hol vesztek...

Kis mellű lányok! Hol vesztek magatoknak szivacsos melltartót?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább hol nem lehet szivacsos melltartót venni!

Minden melltartó ami tetszik szivacsos, sajnos, alig találni olyat ami nem az. :(

2013. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom plázákban
2013. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg az a kérdés, normálisat hol lehet kapni???


Szivacsosat bármelyik kínaiban, bármelyik fehérneműüzletben...


Nekem nagy, nincs rá szükségem! A lányomnak kicsi, de ő se igényli a tömötteket! és manapság már szinte csak a drága, márkásakból lehet szivacs nélküli venni. :S

2013. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Basszus. Nekem 75 B-s a méretem és alig találok rendeset. 80 B-s kell azokból a vérciki duplatömítésűekből. Nem is veszem meg. Jesszus. Örülj neki hogy nem vagy egy tropa deszka és vegyél egy normálisat. Amúgy meg minden kínai üzletben ill. plázában.
2013. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb. mindenhol lehet kapni. (kínai, plázás boltok - pl. H&M)

De arra azért vigyázz, hogy ne olyat vegyél, ami kapásból 2 kosárral nagyobbnak mutatja a melled, mert olyan vastag benne a szivacs, mert az elég nyilvánvaló az esetek többségében...

Én is egy nagyobb mellre való jól tartó, szivacs nélküli darabért nyüszítek, alig lehet találni még márkaüzletben sem...

2013. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kínaiban szoktam.
2013. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kínai (skála, aluljáró, Ázsia center…) 70A…
2013. dec. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Pl. a H&M-ben is találtam jót, nem kellene feltétlen szivacsost hordani de úgy jobban tetszik... De ha van a közelben bolhapiac ott is körülnézhetsz, Győrben van egy pasi aki nagyon sok félét árul, szivacsos, nélküli, kivehető és egyész jó áron.
2013. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tesco, H&M. Igazából szerintem kis mellekre nem nehéz melltartót találni:D
2013. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!