Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szinte sosem tudok bulikban...

Szinte sosem tudok bulikban felszabadult lenni, és a táncot is inkább kényszer szituációnak érzem, mint örömnek. Lehet, hogy szociopata vagyok?

Figyelt kérdés
Kb egy kezemen meg tudom számolni,hányszor élveztem egy bulit,és hányszor táncoltam kényszeredettség érzése nélkül.
2014. jan. 11. 22:29
 1/5 piriiiiii ***** válasza:
100%

Miért lennél szociopata, te jó ég?!

Én sem bírom a bulikat, táncolni gyűlölök, legalábbis mások előtt, utálok új embereket megismeni és hirtelen új helyre kerülni, de laza vagyok és normális; nem ettől leszek szociopata, ahogy Te sem...

2014. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy megoldás van: ital

És ezt úgy mondom hogy alapból én az alkohol ellen vagyok viszont egy éven egyszer kétszer ha elmegyek buliba az tényleg nem az igazi egy kis alkohol nélkül. Sokkal felszabadultabbá tesz. Nélküle én is olyan vagyok a buliban mint te. Most gondolom lesz olyan aki azt mondja hogy jaj nem igaz hogy pia nélkül nem lehet jól érezni magát valakinek. De igaz kivéve discoban.

2014. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel és szerintem az emberek többsége is. Főleg akkor, ha nem ismerek mindenkit a társaságban. Nálam is a pia segít, nem kell atom részegnek lenni, elég egy két pohár bor pl. és már megy minden magától. Az a közhely, amit az előző válaszoló is megemlítette, hogy "alkohol nélkül is érezheti jól magát az ember", kevesekre igaz. A többségnek kell egy kis löket, hogy önfeledten tudjon táncolni, vagy hülyülni nagyközönség előtt.
2014. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos pont ezért nem járok diszkóba, mert nem jött be és nem mentem többet, kb egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam. Nem vagy szociopata. :D Menjetek házibuliba, kocsmázni, kávézóba, moziba stb stb
2014. jan. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Igyál egy kis alkoholt, attól oldódik a feszültség. De azért nem azt tanácsoltam, hogy a végén a detoxikáción köss ki :)
2014. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!