Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rossz egyedül munka és barátok...

Rossz egyedül munka és barátok nélkül?

Figyelt kérdés

Nem ez a kérdés igazából. Munkakeresés miatt jelenleg parkolópályára kényszerültem. Az időm nagy részét egyedül, itthon töltöm. Ennek több oka is van, főleg anyagiak miatt és zaklatni se akarok senkit. Mivel a barátok alig keresnek, én nem akarok loholni senki után.

Mi a megoldás erre? Kezdek már befordulni. Örökké csak ugyanaz történik... hirdetéseket böngészek, önéletrajzot írok, küldök, állásinterjú néha, aztán munka meg semmi. Újra a 4 fal és kezdődik minden elölről.



2014. jan. 21. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

az interneten nem is találsz semmi kézzelfoghatót,persze attol függ mi a végzettséged,azt javaslom,hogy szakmádban próbálj olyan cégekkel felvenni a kapcsolatot,ahol reális esély van,és közpályázat útján lehet jelentkezni.

APród,expressz,Jobmonitor,jobinfó.ezeket a szarokat kerüld el,mert csak a szemét áramlik,és ahová elküldöd az adataidat,önéletrajzodat,csak eladják marketingeseknek zületi célból.Én azért nem is küldözgetném bárkinek.(sokhelyre)

2014. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Igen, rossz. Nyáron még csak-csak lenne megoldás, mert pénz nélkül is részt lehet venni mindenféle szabadtéri rendezvényeken, na de ilyenkor?!

Az a megoldás, hogy mielőbb munkát kell találnunk :)

2014. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"ahová elküldöd az adataidat,önéletrajzodat,csak eladják marketingeseknek üzleti célból"

Erre már én is gondoltam. Mert néha fura teszteket kell visszaküldözgetni, meg mindenhol fényképes önéletrajz, aztán 200-ból 1 ha felhív. Bemész interjúra, aztán azok is eltűnnek.

Én olyan hulladék helyeken voltam már interjún, hogy azt el se hinnétek. Bementem mindenhová, megadtam az esélyt. Mégis itthon ülök lassan 1,5 éve. Leírni is sok...

2014. jan. 21. 09:24
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 Te mióta keresel?
2014. jan. 21. 09:25
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged? Hátha tudok segíteni.
2014. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Használd fel az idődet szellemi, lelki és testi tisztulásra. Az otthonodat és tedd tip-toppá. Nyelvtanulás vagy ismételt felelevenítése és olyan dolgok kivitelezése(ami nem kerül pénzbe, de mig melóztál nem volt rá időd).

Én ezt javaslom számodra.

2014. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azért a helyedben mégiscsak megpróbálnék a barátokkal rendszeresen kapcsolatot ápolni, hátha ők húznak ki a slamasztikából. Hidd el, sosem tudni. Most lehet, rajtam is egy barát fog segíteni! :-)

Álláskeresés céljából javaslom a szárnyas fejvadászokat a face-en, ők "valódi" állásokat posztoltak naponta többször is. Persze attól is függ, hogy hol élsz. Sok sikert!

2014. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 21. 09:43
 9/19 anonim válasza:

Én 4 hónapja vagyok munka nélkül, és igen, tényleg nagyon rossz. :/

Nekem az a legrosszabb benne (persze a "pénz-keresés" és "vagyok-valaki"-érzés hiányán kívül) hogy elveszett egy rendszer az életemből, és hogy jóval kevesebbet vagyok emberek között.


Ami nekem segített, hogy elkezdtem itthon tornázni, és sokkal jobban érzem magam tőle. Próbálok hasznos dolgokat csinálni, például lett egy fűszeres "kertem" az erkélyen.

Ha pozitívabb leszel, talán hogy jobban bevonzol egy jó melót. Sok sikert!

2014. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én egy évig voltam így, eléggé rossz volt, de kibírtam, elmúlt. Bízz abban, hogy lesz majd munka és akkor beindulnak a dolgaid! ;) Meg azért időnként találkozz a barátokkal. Ha időnként sétálsz/biciklizel, az nem kerül semmibe és legalább picit változatos. Kitartás!
2014. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!