Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti hogy éltek meg minimálbérbő...

Ti hogy éltek meg minimálbérből v. egy kicsit többől egyedül albérletbe?

Figyelt kérdés
Írnátok lécci tapasztalatokat? Egyáltalán van aki így él? (nem prov. kérdés)

2013. szept. 24. 09:37
 1/5 anonim válasza:

Egyedül nem, viszont ketten a párommal úgy költöztünk össze, hogy csak neki volt fizetése. Szerintem ha kiszámolod, hogy mennyi a kiadásod, és belefér, végülis miért ne, de az biztos, hogy nagyon kockázatos.

Van egy barátnőm, aki Pesten él így egyedül, és megél, de el nem tudom képzelni, hogy csinálja.

2013. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, amikor bajban volt a cég, ahol dolgoztam és maximum minimálbérnek megfelelő pénzt kaptam. Nagyon olcsó pesti szobát béreltem (úgyhogy voltak lakótársaim, de más szempontból egyedül voltam), de így sem jutott elég ételre. Nem éheztem, de sokkal kevesebbet költöttem rá. Igazából fogalmam sincs, hogyan éltem túl. Az ember sokat bír :)
2013. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! :)


Más komik is érdekelnek még!

2013. szept. 24. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

biztos sokan élnek igy főleg a fővárosban.

alsó hangon havi25-30000 a szoba bérlet.(ugy hogy mellette 6an 8an laktok eggyütt) Ez igy nem könnyű.. pláne ha még valaki részmunkaidőben (4-6 orában) van. (pl: közmunkásként)és még az 50E-t sem keresi meg havonta nettóban.

2013. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy lehet megélni hogy a számlán albérleten kívül és kevés kaja melett nem csinálsz nem mégy sehova és nem ruházkodsz egyáltalán. Soha nem jársz szórakozni, úgy lehet megélni.
2013. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!