Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lesz valaki népszerű...

Mitől lesz valaki népszerű ember? Mitől függ, ki mennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy az én népszerűségem a nullával egyenlő. Van 2 barátom, de haveri köröm, ismeretségem abszolút nincs.Pedig nem ülök egész nap a gép előtt. Szoktam járni koncertekre, moziba, színházba, sportolni, na meg melózni. Még csak csúnya sem vagyok, sőt. A modorommal sem lehet komoly gond, kedves embernek tartanak, csak kicsit csendes vagyok.

Viszont van egy csomó ember, aki látszólag "nem tud többet nálam", mégis iszonyú népszerűségnek örvend, nem tud anélkül végigsétálni az utcán, hogy 30-an rá ne köszönnének, mindig van kihez fordulnia, 1000 ismerős Facebookon, stb...


Mi a titkuk, mitől lesznek népszerűek?



2014. jan. 21. 13:29
 1/2 anonim válasza:
Hazudsz :D
2014. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nagy "népszerűség" általában felszínes kapcsolatokat jelent.. Nekem pl. több haveri társaságom is van, "népszerű" embernek számítok, de ezen emberek nagy részére bajban nem számíthatok.. 2-3 embert tartok igaz barátnak.
2014. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!