Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyiben egyszerűbb az élet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben egyszerűbb az élet, ha az ember népszerű?

Figyelt kérdés

Szóval nem élünk nagy városban,kb 50ezer fő ..

Megvannak azok a helyek,ahol a fiatalok bandáznak esténként,mindenki névről ismerni a kemény gyerekeket ..

akik ugye mercedessel,bwmvel járkálnak.Igazából régóta vágyok arra,hogy én is ilyen népszerű ember legyek,akit mindenki ismer névről a városban,minden fullos csaj tudja róla,hogy ki ő..

Most elég keményen nekiálltam gyúrni és úgygondolom ez nagyban hozzásegít a dologhoz,mire kigyurtam magam addigra új kocsim is meglesz körülbelül aztán talán én is tartozhatok a keménymaghoz :D

tudom,hogy ez szánalmas,mármint ennyire görcsösen akarni,hogy "valaki légy " ilyen emberek között,de az a baj,hogy a haveri köröm 90%a ilyen,ez köszönhető annak is,hogy elég tehetős szüleim vannak,szóvalahol felnőttem ott is ilyen haverjaim voltam ..

Viszont van az éremnek egy másik oldala is,mégpedig hogy valami néha azt súgja,hogy nem tartozom oda,tehát mintha néha megkéne magam játszanom és igazából egy csöndes,bezárkózott típus vagyok .. és semmi keresnivalóm az ilyen emberek között.

Tanácstalan vagyok :S

22/F


2012. aug. 5. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nincs keresnivalód, akkor ne ilyen társaságban legyél.
2012. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne játszd meg magad! Ha nem tartozol oda, az csak jó, mert rendes srác vagy.

Légy önmagad! Majd találsz egy normális nőt, aki magad ért szeret, nem a "híredért". Ne törődj ezekkel, csak élj... és higgy, abban ami Te vagy!

2012. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha azt mondanám, nem csak ilyen körökben lehet az ember népszerű?

Vannak művészek, hippik, diszkósok, szegények, gazdagok, könyvkedvelők, stb., ezek mind 'köröknek' számítanak és ezeken belül is népszerű lehet az ember.

Én például egy nagyon népszerű ember vagyok underground körökben, viszont egy bmw-s sem tudja rólam, hogy ki vagyok és ez nem is érdekel. A barátaim nagyon fontosak és semmiért nem áldoznám fel őket.

2012. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ilyen módon legyél "népszerű". Ha úgy érzed ez nem te vagy, nem tartozol oda, meg kéne magad játszanod, akkor ne csináld, csak magad kínzod az ilyennel. Ha pedig a baráti köröd 90%-a ilyen, de te nem érzed magad ilyennek, akkor talán egy kicsit jobban megválogathatnád a barátaidat. Nem azt mondom, hogy ne legyél velük jóba, csak ha te nem ilyen vagy, akkor nem érdemes ezt folytatni... 14/L
2012. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem élj kettős életetm, mint Batman !


A tehetős szülök már megvannak. Gyúrd ki magad, vegyél kocsinak egy Batmobil-szerűséget (fekete, sötétített 6-os BMW, pl), és harcolj a stricik, dealerek, gyorshajtók és betörők ellen.

Nappal meg playboy életet élhetsz, mint Bruce Wayne, randizhatsz könnyű nőcskékkel is.

2012. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!