Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy "stréber" lányt kéne...

Ha egy "stréber" lányt kéne megajándékoznod, akkor mit adnál neki? Egy fogalmazáshoz kéne (nem házi, saját magamnak tenném el) és a humorosabb válaszok érdekelnének. Köszönöm annak, aki válaszolt.

Figyelt kérdés
A strébert szó szerint értem. Mármint az a tipikus tanárnénikedvenc, aki emlékezteti a tanárt, ha volt házi, sőt maga önként leellenőrzi... Tehát a kérés az, hogyha középiskolában/gimnáziumban lenne egy ilyen lány osztálytársad, akkor milyen ajándékot adnál neki?

2014. jan. 23. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A stréberek nem a tanárnéni kedvencei, mert örökös csatát vívnak a magasabb szintű gyerekekkel:D
2014. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

*aki emlékezteti a tanárt, ha volt házi, sőt maga önként leellenőrzi..


Ezt egy sima nyaligépnek hívják.

2014. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az oké, de ti mive szivatnátok meg az ilyet mondjuk karácsonyi húzásnál?
2014. jan. 23. 18:48
 4/13 anonim válasza:
100%
Saját készítésű könyv arról, hogy hogyan kell profin puskázni.
2014. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

3 Nem szivatnám meg, eklég sok kára lesz az életbe, hogy ilyen nevelést kapott. A tanárja meg nulla.Emberileg is.


Nálunk a strébereket(mi a kitűnő tanulókat mondjuk ennek) a tanár sokkal keményebben fogja, sokkal több és magasabb követelményt állít fel számukra. Többet kell tanulniuk,többet kell dolgozniuk, minden külön elismerés nélkül, mert az átlagnál jobbak a képességeik. Pl. ma 3 A4-es teljes oldal idegennyelvű teljesen űj szavait,holnap 100%-ra tudniuk kell.kb. ennyivel erősebbek hozzájuk.

2014. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak ilyenek... Én is általánosban ilyen voltam, de nem az a tanárnéni kedvenc, hanem inkább olyan akitők a szülei "várják el" hogy ilyen legyen. Mondom én inkább arra vagyok kíváncsi, akik tényleg tanárnéni-kedvencek.
2014. jan. 23. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6 Olyat nem ismerek:D
2014. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én vennék neki egy határidő naplót és ragasztanék a fedlapra egy nagy nyelvet,és oda adnám neki azzal,hogy : - Csak,hogy el ne felejtsd mikor mi van és,hogy a tanárnak is betudj számolni időben........
2014. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
sztk-s fekete szemüveget
2014. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi ezek jók :DD Még jöhet, ha vannak ötletek :))
2014. jan. 24. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!