Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Készítettem saját felhasználás...

Wich kérdése:

Készítettem saját felhasználásra olajokat, saláta önteteket, és ha eladnám lenne-e rá kereslet? Ilyenekre mint fokhagyma olaj, tárkonyolaj, fokhagymás, citromfűolaj, bazsalikom olaj, salátákra.

Figyelt kérdés

#saláta #olívaolaj #citromfű #fokhagyma bazsalikom #házi olaj
2013. okt. 24. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ...ha a fűszereket csak beletetted az olajba, az nem nagy kunszt, nem adnék érte pénzt.
2013. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már sokan csinálják. Minden gasztrofesztiválon, sőt még kis kirakodóvásárolba is lehet ilyennel találkozni. Ez olyan, mint a szappankészítés. Annyian csinálják, hogy már nincs benne semmi különleges, mert az arcodba nyomják a szappant, olajokat, édességeket, lekvárokat, mézeket. Szerintem nem sok kereslet lenne rá.
2013. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Saját használatra érdemes ilyeneket.

720 ml üvegbe teszünk növényt, amit előtte lemostuk az utca porától. Leszárítjuk a víztől és felöntjük a sima étolajjal. 2 hétre kell sötét helyre tenni. Néha megrázogatni.

De szerintem a 320 ml kisüveg is elég. Ha nem használjuk el időbe, nehogy megavasodjon.

Citromfűre gondoltam, hajvégápolónak. Ha kozmetikai célra akarjuk, szerintem kis mennyiség.. Minden évbe van friss növény...

Fokhagymásat gondolom főzésre szánnád, ahhoz nem találom nagynak a 720 ml es üveget.

2015. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!