Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kamaszok! Szerintetek ezért...

Kamaszok! Szerintetek ezért fellehet jelenteni egy tanárt?

Figyelt kérdés
Pénteken,bement az angolosokhoz órára(én németes vagyok) és az egyik barátnőmmel akart beszélni. És elkezdte neki mondani,hogy Milyen kapcsolat van közte és köztem? Barátnőm: jó,legjobb barátnők vagyunk. Erre az osztályfőnököm: Engem nem érdekel,hogy ti milyen CSOPORTBA tartoztok,de ha nem akarod,hogy xy(vagyis én) megöleljen,lökd el magadtól és szólj nekem! Mind a ketten lányok vagyunk! és ezzel végülis arra utalt,hogy leszbikusok vagyunk,de csak azért hiszi azt mert megszoktuk egymást ölelni,mivel legjobb barátnők vagyunk!

2014. jan. 21. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nekem magas amit írtál, de áruld már el.. miért is akarod feljelenteni a tanárt?

Mert esetleg feltűnt neki, hogy az iskolában sokat ölelkeztek?? Igen, azért szólhat.. Mert ha igaz ha nem a nemi hovatartozásotok, az iskola nem arra való, hogy ezeket ki is mutassuk. Nem kell annyit ölelkezni, inkább az órára kell figyelni..

2014. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

(komolyan néha nem értem, hogy a kamaszok miért hiszik, hogy mindenkit fel lehet jelenteni, csak mert nem tetszik nekik amit a másik mond?)

2014. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az igazgatóságnak lehet panaszt tenni. Elsősorban az ő dolguk, hogy a tanárok munkáját felügyeljék.


De rendőrségre vinni ezt a kis semmiséget marhaság. Nem is foglalkoznának vele...

2014. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A testvérem rendvédelmibe jár és elég jól tudja a jogokat és ezzel megsértette a személyi jogaimat! Amúgy egynap egyszer öleljük meg egymást,amikor bemegyünk a suliba! És nem vagyunk leszbikusok!!
2014. jan. 21. 12:24
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fel lehet jelenteni. Bárkit bármiért fel lehet, azért is, ha hangosan pukizott, csak épp az ügyészség kiröhög és nem lesz belőle semmi.
2014. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ne a tanárt jelentgesd (plusz a tesód tanuljon, mert ha ilyen hülyeségeket mond, elég ócska rendőr lesz belőle), hanem az iskolában viselkedj oda illő módon. Ennyi.
2014. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az utolsónak.. Nem a tanárt kell feljelenteni, hanem viselkedni kell az iskolában. Azért ha valaki reggel a suli előtt átöleli a barátnőjét mert örül a napnak, azért egy tanár sem szól. Ha már a tanárnak szólni kell az ölelkezésért akkor az azért van mert naponta többször észreveszi, és nem akarja, hogy ebből később a diáknak gondja legyen.

A testvéred meg tényleg tanuljon, mert amit mondott neked az baromság..

2014. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
biztos smaciztal is vele
2014. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem érdekel,hogy ti milyen CSOPORTBA tartoztok,de ha nem akarod,hogy xy(vagyis én) megöleljen,lökd el magadtól és szólj nekem!


ebből a beszédből nekem nem az jön le hogy mindkettőket leszbikusnak tart, hanem hogy valami más áll a háttérben (valaki panasz tett rátok, vagy ő csinált valamit ami osztályfő fülébe jutott és nem tetszik neki pl.: barinőd még se szeretni annyira mikor ölelgeted, és ő terjeszti azt rólad, hogy leszbi vagy)

2014. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Na egy újabb hülye gyerek aki elfelejti hogy nem csak jogai, hanem kötelezettségei vannak.
2014. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!