Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jövőre leszek 9. -es és az...

Jövőre leszek 9. -es és az ismerőseim közül egyedül én megyek ebbe a suliba. Hohyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Hogyan nyissak majd a többiek felé?:D Gondoltam, elsőre keresek valaki olyat, aki szintén nem ismer senkit... Viszont ha már 2-3 ember egy helyen beszélget, oda nem nagyon szeretnék odamenni:/ milyen szöveggel lehet ilyen helyzetben ismerkedni?:D

2014. jan. 25. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam :D Év elején nem beszéltem senkivel, de egy hónap után mindenkivel szoktam dumálni néha, de már van 5-6 haverom is :)

15F

2014. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csáá besimulhatok közéétek?
2014. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos lesz valami ismerkedős dolog gólya táborban, vagy valamikor. Akinek hasonló az érdeklődési köre, mint neked az biztos szívesen beszélget veled. Pl. Szia, szóval te is szereted ezt az előadót? Mi a kedvenc dalod? Voltál már koncerten?
2014. jan. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!