Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek ha nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strongpower kérdése:

Hogy ismerkedjek ha nem járok Diskoba szórakozóhelyekre, mert már nagyon egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
kor?nem?.....-.-
2013. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bárhol, akár az utcán is összefuthatsz olyannal, akivel szívesen megismerkednél :)

csak oda kell menni és ahhoz kell egy kis bátorság :)

2013. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utcán, az egyetemeden, ahol tanulsz, netes társkeresőn, tánctanfolyamon, ismerősökön, barátokon, rokonokon keresztül, mindenkinek van millió ismerőse, minél több embert ismersz, annál többet ismersz meg rajtuk keresztül és annál több potenciális partnert találhatsz.
2013. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
25/F
2013. jan. 6. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kutyát és nagyon sokat sétálj vele! Nem viccelek, iszonyat nagy ismerkedési forrás a kutyás közösség, séták, tapasztalatcserék stb. Tapasztalatból beszélek. Én párkapcsolatban élek, de amióta rendszeresen kutyázunk, nagyon sok ismerősre szert tettünk így.


De ezen kívül bármilyen társaság, ami közös hobby, közös érdeklődési kör, nagyon jó alap arra, hogy haverokra szert tégy. pl autós társaság.

Én alapítottam egy sportautós klubot, és a sok-sok találkozón nagyon sok ismerősöm lett.


Ezek után egy lépcsőfok már a becsajozás. Sosem tudhatod, hogy melyik srácnak van egy facér húga pl. :D


Sok sikert, légy türelmes, de kitartó és meglesz az eredménye.

2013. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!