Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az az ok amiért egy férfi...

Mi az az ok amiért egy férfi képes bántalmazni, lelkileg vagy akár testileg is egy nőt?

Figyelt kérdés
Mi az ami ilyenné tette? Mi rejlik a múltjában? Esetleg ezt látta otthon? (bocsi ha rossz helyre írtam)

2014. febr. 2. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár sértett hiúságból is képes ilyenre némelyik. Tapasztalat.
2014. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Sok oka van, lehet nem viselkedett nőhöz méltó módon a srác oldalán, ha én hűséges tudok maradni akkor legyen az Ő is

Bármennyire is nehéz elhinni, a nők sokszor csinálnak olyat ami miatt megérdemelnének egy pofont minimum. Ez nem attól függ hogy otthon látta-e vagy az utcán.

Amikor Anyámat megütöttem először annak volt oka, mint ahogy a másodiknak harmadiknak is, soha nem tettem pusztán azért mert erősebb vagyok

21/F

2014. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Megcsalás, hírnév rontás.

Egyébként szerintem is rájuk fér néha egy verés, főleg, h szeretnek visszaélni a helyzetükkel

2014. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az erő a legkisebb ellenállás felé törekszik. Szóval a felgyülemlett feszültség ami bárhonnan származhat olyan helyről ahol a természetes reakciót el kell, hogy fojtsa az illető mert azzal veszélyezteti a helyzetét, legyeyn az munka, vagy egy ismerőshöz, rokonhoz képest helyzete, és ez nem maradhat sokáig az emberben, kikívánkozik, és azon csattan ugye akiről tudja az ember, hogy csattanhat, mert kára nem származik belőle, és ezért a családban törnek ki a veszekedések, erőszakos események. Furcsa dolog, hogy azon csattan a pofon akit a leginkább nem akarnál bántani.
2014. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Anyámnak lekevernék egy nagy pofont,az váltja ki belőlem hogy a többször átbeszélt megállapodásunkat állandóan megszegi,saját tulajdonú kutyámnak napi többször ad ételt,még akkor is ha épp nem böjt napot tartunk.Kövérré válik a kutya,visszavettem az etetésből emiatt,most megint szép átlagosan táplált formája van.Mindig mást csinál amit az ember elképzel,és tudja hogy dühöt vált ki a hülyesége,akkor is csinálja...


Van az a helyzet amikor kihozzák a kedves nők belőlünk az állatot.

2014. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

az esetek 99%ában a nő negatív játszmájának a betetőzése az,hogy az érvekből kifogyott férfi üt.

van erről egy könyv is,amiben több vizsgált alanyból kimutatták,hogy az asszonyverők pulzusa verés után lecsökken,sőt olyan szinten lenyugszanak,hogy elalszanak,mert megszüntették a stressz kiváltóját.

és igen.

lehet tanult példa eredménye az,hogy a stresszre testi erőszakkal reagál.

amikor sokkal egyszerűbb lenne,ha nem megy bele a nő negatív játszmájába,vagy kiteszi a fenébe egyszer és mindenkorra az idegesítő,piszkálódó személyt.

2014. febr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs más eszköze és megteheti. Igen, valószínű, otthon is ez volt a minta. Az ilyen pasit messziről el kell kerülni, hacsak nem akar valaki a helyi kórház rendszeres látogatója lenni.
2014. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem el kell választani azt, amikor egyetlenegyszer (egyszer!!!) nyomós okkal – tényleg mindenkinek megvan a gyenge pontja, nemtől függetlenül – elcsattan egy pofon, és azt, amikor rendszeres, durva bántalmazásról van szó. A másodiknál már nem épp arról van szó, hogy a nő provokál. Az már ált. tipikusan a nyuszika és a sapka esete. Ha van rajta sapka, azért kap, ha nincs, akkor azért… Hogy mi tesz ilyenné egy férfit, és miért marad a nő az annyira bonyolult kérdéskör, hogy még egy szakember is csak nehezen tudna választ adni rá.
2014. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy pofon jogosan elcsattanhat, ha például a nő indokolatlanul megüt egy férfit.

Abban a pillanatban elveszíti nőiességét és nem szabad meglepődnie ha visszacsattan a pofon.

Persze, ezt másképp is le reagálhatja a férfi.

2014. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!