Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem tönkre megyek...

Úgy érzem tönkre megyek lelkileg egy férfi miatt. Úgy érzem csak pozitív dolgokat próbálok adni, amit nem úgy viszonoz ahogy kellene, és most már teljesen gyengének érzem magam. (? )

Figyelt kérdés
Szeretem,de hol van a határ ezekben a dolgokban?Mikortól mondja azt az ember hogy most már elég?Vagy harcolni kell,mert semmi sem megy könnyen?
2011. febr. 1. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is így éltem a kapcsolatomban, míg ki nem szálltam.


Akkor nem tudtam, hogy jól döntöttem-e, de mára tudom, hogy igen :)

Ráadásul ilyen boldog még nem voltam,mivel megtaláltam őt, akit kerestem :)

2011. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én érezni szoktam, hogy körülbelül mennyit ér meg egy emberi kapcsolat.
2011. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, Te csak adsz, de ő nem viszonoz, megkérdezhetem, mit szeretsz benne?
2011. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mondja azt az ember, hogy most már elég?

- Amikor felmerül maga a kérdés!


Hol van a határ ezekben a dolgokban?

- Ott, ahol a tolerancia és az alkalmazkodás már nem elég!


LÉPJ! Ne keresd, ne telefonálj, ne írj! NE FOGLALKOZZ VELE! (Ez elsőre nem szakítást jelent!) Ha elkezd keresni, és "kapar" utánad, akkor maradj mellette, de ha akkor is közömbös, amikor egyszerűen nem keresed a társaságát, akkor nem kérdés, hogy nem Benne kell látnod a TE párod!

2011. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nemrég óta van így,nem tudom miért,és ebben teljesen kikészülök.Arra még nem vagyok képes hogy azt mondjam hogy vége,meg nem is tudok más férfit elképzelni.Nem akarok játszmákat folytatni,hogy erős vagyok,és semmi sem bánt,mert nem így van.Ha meg ezt elmondom,gyengének tűnök.
2011. febr. 1. 15:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Annyit is mondhatsz, hogy szereted, de kezdesz komolyan kételkedni, hogy megér-e neked ennyit a kapcsolat.
2011. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést én is kiihattam volna.

Nem vagy egyedül. Én nem vagyok egy harcos típus, párszor már feladtam, aztán mégis bizakodtam. Nem biztos, hogy érdemes erőltetni...

Vagy lehet, hogy ez a feltétlen szeretet?

Ha gondolod írj privátot.

2011. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de nem gyengének tűnsz, hanem gyenge vagy. És egyre gyengébb leszel. Mikor meg már nagyon gyenge leszel, a "párod" odébbáll.
2011. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szia, én is most pont ezen gondolkozom. Gonosz leszek, de jó érzés h nemcsak én vagyok ebben a helyzetben.. Ne haragudj:) Az én esetem annyiban különbözik, hogy nekünk van egy 1.5 éves kislányunk, albérletben élünk, és a szülei segítenének házhoz jutni de ő a telefont sem hajlandó felemelni, hogy beszéljen velük a dologról, pedig én már régóta kérem rá, könyörögtem neki sírva, ordítottam vele...

Megoldást én sem tudok, sajnálom, ha nincs még ami így hozzákössön mondd el neki hogy érzel és állítsd válasz út elé

2011. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
16:00 írtam privátot
2011. febr. 1. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!