Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány sok szempontból inkább férfi lelkileg, mint nő?

Figyelt kérdés

Nem szexuális beállítottságra gondolok, ezt előre leszögezném...

Inkább olyanokra gondolok, hogy idegesít a logikátlanság, a női furfangok, valamint nem tudom a hagyományos nemi szerepeim közül azokat ellátni, amihez az kellene, hogy hallgassak egy férfira, vagy bármilyen szinten alárendeljem magam. Nem tudtam sosem a régi értékrend szerint fogadni az udvarlást - hogy hűvösen, nőiesen kéressem magam, és boldogan fogadjam az udvarlást - hanem ha tetszett az illető aki udvarolt, akkor visszaudvaroltam olyan módon, ahogy a férfiak szoktak udvarolni a nőknek. Érzelmileg is inkább egy hősszerelmes mesebeli lovaggal tudok azonosulni, mintsem a királylánnyal aki vár a lovagra. :D Tudom, hogy nem mese az élet, csak nem találtam szemléletesebb példát.

Remélem, azért érthető valamennyire. :)


2014. jan. 18. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, nemi identitástól függetlenül léteznek férfias nők és nőies férfiak. ( belső, nem csak külső)
2014. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, több ilyen ember van mint gondolnád!
2014. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak jó mert nincs hiszti meg nem forgatod ki a párod szavait, nem generálsz veszekedést csak mert olyan kedved van:) igazi kincs vagy *.*
2014. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 3


Ilyenek sajnos akadnak, de sosem szándékos. :D Viszont ezt a tulajdonságot én sosem kötném a lányokhoz, mert több ilyen fiúhoz volt szerencsém.

2014. jan. 18. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
létezik :)
2014. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem logikus, hogy létezik ilyen, hisz itt vagy, nem?
2014. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyesmi vagyok én is, de nem mondanám magam "lelkileg férfinak", a személyiség nem nemfüggő, a sztereotípiák csak azért vannak, mert a többség olyan amilyen, ettől még egy másmilyen nő pont ugyanannyira nő, mint a többiek.
2014. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem túl sokat ölsz abba, hogy önmagadat elemezgesd..

ne a dolgok mögé nézz, vagy másokból meríts példát ők hogyan viselkednek, hanem örülj annak, hogy különleges vagy.

2014. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen lányt szeretek.
2014. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én meg egy olyan fiút, aki rendelkezik egy olyan testrésszel, ami NAGYON SELYMI! :)
2014. jan. 18. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!