Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aza helyzet, hogy én pánikbete...

Aza helyzet, hogy én pánikbeteg vagyok, ezértgyakran vannak ájulás közeli rosszulléteim. Viszont végzősvagyok, nemsokára szallagavató. Tudom, hogyez minden lány életében nagy élmény. Nekemviszont egy közelgő rémálom. Hogyantudnám ezt megoldani? 17/L

Figyelt kérdés
A családom nagyon azt akarja hogy táncoljak, viszont én túlságosan félek attól hogy esetleg rosszul leszek, ezt viszont nem merem nekik megmondani. Mit csináljak? Táncoljak, vagy ne?
2013. dec. 3. 17:34
 1/2 trebor93 válasza:
Szerintem nem ártana ha növelnéd az önbizalmadat.
2013. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy volt-e már a szalagavatód,de ha nem, hidd el, táncolnod kellene. Ennyi kijár neked, megérdemled, nagy élmény hidd el, és életedben csak 1x van szalagavató. Győzd le a pánikod, ne izgulj. Mondd el a szüleidnek a félelmedet, ők hát ha önbizalmat öntenek majd beléd. Elvégre nekik fogsz táncolni, ők figyelnek majd. Mindenki a saját gyerekével lesz elfoglalva, szóval ne félj! Bátorság!:)
2014. jan. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!