Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A beszélgetés fárasztó?

A beszélgetés fárasztó?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kimerülök ha beszélgetnem kell társaságban. Jobb szeretek csöndben ülni. Semmi késztetést nem érzek arra, hogy megszólaljak. Késztetést inkább arra érzek, hogy elhúzzak egy csendes helyre, annyira unom. Tudom, igen, szánalom... Inkább betegségnek vagy fogyatékosságnak érzem. Persze fél lábbal is lehet élni, de az mégsem olyan mint két lábbal. Örülnék valami használható ötletnek, amivel legalább félig kommunikatívnak érezhetném magam.
2014. febr. 7. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nehéz én is pont ilyen vagyok és ha szóvá teszik akkor rögtön betelik nálam a pohár. És akkor még jobban idegesít hogy ilyen vagyok.

Szeretnék én is bekapcsolódni de nem érzem egyenértékűnek magam és így nincs is kedvem sokszor.

nem tudom mi a megoldás régen ha becsíptem ment a dolog már az sem segít. próbálkozni kell folyton.21L

2014. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én dettó ilyen vagyok.Nem betegség, nem szánalmas, sőt, én nem is bánom. Nagyon kevés emberrel lehet értelmesen kommunikálni, a többivel csupán csak idő- és energiapazarlás.

Köszönöm, én így jól érzem magam (mármint egyedül, nem társaságban):)

Nagyon régen még én is filóztam rajta, hogy valami hiba van bennem, de aztán megtaláltam ezt:

[link]

és ez lett a végeredmény:

[link]


persze, ez nem azt jelenti, hogy ez a típusod, és azt sem, hogy ez szentírás, csupán jó tudni, hogy nem vagyunk egyedül.

2014. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!