Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vaterás rendelés, személyes...

Vaterás rendelés, személyes találkozó. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Bocs a hülye kérdésért, de nem tudom, hogyan viselkedjek. Egyszerűen csak fizessem ki a terméket a lánynak és jöjjek el, vagy váltsak vele pár szót, vagy beszélgetni kell hosszasan....? Nem vagyok tisztában az "átvétel-illemtannal". :)

2014. jan. 19. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Találkoztok, kézfogás, bemutatkozás. Átveszed a terméket, megnézed, esetleg pár szót váltotok a termékről, kifizeted, megköszönöd, kézfogás, és távozás.


Nagyjából ennyi elég.

2014. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos :D


Odamész, köszönsz (ha korodbeli, tegezheted), átveszed a cuccot (könyv, dvd lejátszó, plüssmackó, stb.), megnézed, h nincs-e rajta valami hiba amit nem írt meg ahirdetésben. Megköszönöd, elköszöntök és kész. Ha akarsz cseveghetsz pár percet.


Én már évek óta vaterázom, volt, aki szinte elrohant, volt, aki csak szigorúan köszönt, megnézte amit kap és köszönéssel elment, volt, aki 10 percig dumált h. épp mi a divat (ruhát vett) és volt, aki meg elkezdte nekem csapni a szelet hát az idegesítő volt :D Volt, aki terráriumot vitt, na ott kb. 5 percet beszélgettünk h. ki mit tart, milyen színű pókja van meg stb.

2014. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is hittem volna, hogy ilyen klassz válaszokat kapok :) Köszönöm mindkettőtöknek! <3
2014. jan. 20. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem haverkodni mész, hanem vásárolni :) Arra figyelj, hogy mindig nézd meg jól a terméket ott helyben, mielőtt kifizeted!
2014. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen! A terméket mindig nézd meg. Engem egyszer át akartak verni azzal hogy hibátlan a 20ezer ft-os termék. Pedig használhatatlan állapotban volt.
2014. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Odamész, köszönsz, megnézed a terméket. Én eladóként mindig megmutatok rajta mindent, de a vevőt is kérem, hogy nézze meg, nehogy utána legyen gond. Kifizeted, ennyi. Ha van kedved, beszélgetsz a termékről.
2014. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehet életképtelennek lenni! komolyan!
2014. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De legalább nem vagyok olyan primitív, hogy kötözködő választ írok egy kérdéshez, ahol valaki segítséget kér.

Köszi szépen a korrekt válaszadóknak, megtörtént az átvétel és minden rendben ment! :)

2014. jan. 20. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kötözködő válasz volt, csak nem értem, hogy ezért miért kell egy kérdést kiírni. Feltételezem, hogy felnőtt ember vagy, aki tud beszélni, és nem egy 6 éves kisgyerek, aki még nem teljesen tiszta a világ dolgaival.


A következő az lesz, hogy kiírod, mit mondja a tescoban a pénztárosnak?

2014. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én például az egyik csajt megdugtam, de ez nem számít semmit. Általában kávézóban vagy kocsmában találkoztam az emberekkel, ha akart maradni, akkor maradt.
2014. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!