Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez baj, vagy ez...

Hancock22 kérdése:

Szerintetek ez baj, vagy ez normális? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy 15 éves vagyok, így érthetőbb lesz amit írok.

Felmerült már bennem ez a kérdés, hogy szinte minden barátom megkérdezi, voltam-e bulizni a hétvégén és a válaszom mindig az, hogy nem és minden alkalommal hülyének titulálnak, de miért??! Persze értem miért, de nekem ez nem logikus... Ki nem állhatok bulizni menni, táncolni, sok ember között lenni egy diszkóban, vagy szórakozó helyen. Sosem jött be az, ha állandóan iszik valaki... Azzal nincs gondom, ha ezt teszi, de miért várja ezt el mástól, hogy minden egyes bulin a hányásban fetrengjen.

Mindig az itthon ülős, nyugodt gyerek voltam, de idővel észrevettem, hogy mi a különbség köztem és a legtöbb velem egykorúval. Ne értsétek félre, időnként szívesen iszok, de nagyon ritkán. Ezt még arra sem lehetne fogni, hogy nem tudok jól kijönni másokkal, de nem, mivel ez nem így van. Könnyen barátkozom és könnyen nevettetek embereket... De mégis minden alkalommal le vagyok hülyézve, mert nem bulizok...

Mi a véleményetek erről? Én vagyok gyári hibás,vagy pont eellenkezőleg? Bocsi, hogy ennyit írtam, de még így is sok mindent nem írtam le. Ha valamit rosszul írtam le kérlek nézzétek el, tabletről nem könnyű a helyesírás. 15/F Minden válaszra kíváncsi vagyok. :)



2014. febr. 8. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Most van az úgy, hogy valaki nem annyira kedveli a tömeget, a bulit, a piát. A te korosztályodban és a társaságodban viszont ennek most van az ideje. A barátaidnak ebben nincsenek ellenvetéseik és nem értik, hogy te miért nem vagy ilyen. Az ember szívesen látja, hogy a többi is olyan, mint ő, ebben önigazolásra lel. Amennyiben találkozik valakivel, aki más akkor az konfliktust teremt benne, nem tudja a saját értékrendszerével összeegyeztetni a tiéd és ez feszültséget kelt, és a feszültséget fel kell oldani. Szóval ezért van az, hogy "igyá' má'" "mé' nem iszó'". "Ne értsétek félre, időnként szívesen iszok, de nagyon ritkán." Ezen jót nevettem. Bocsi, hogy én is ennyit írtam.
2014. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én se szeretem a disco-kat. Haverokkal hülyülni kocsmázni szeretek, de az úgynevezett szórakozóhelyeket nem szeretem. A "tánc"-ból nekem egy 5 perc mindig elég. 21F
2014. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen... Az a mondat volt, amin utólag én is gondolkoztam, de nem tűnt olyan nagy hibának. Köszi a választ! :) Erre nem nagyon gondoltam, de most már értem. :)
2014. febr. 8. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megbántottalak, hát nem volt szándékos. Egyébként nem nagy hiba, csak én vagyok ilyen...
2014. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy bántottál meg. Ennyivel nem lehet... :)
2014. febr. 8. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En is 15 eves vagyok, ugyanugy vagyok mint te. Szivesebben ulok itthon es pl. megnezek egy filmet, mint hogy bulizmi menjek.

A tobbiek meg azt szeretnek, hogy mindenki olyan legyen, mint ok.

Ha akarsz, irhatsz privit, kivancsi vahyok, te mit szoktal otthon csinalni, hogy jossz ki a tobbiekkel stb.

2014. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek olyan társaságot, ami illik hozzátok, ne akarjatok olyanokkal lenni, akik a saját szintjükre húznának csak le. Szerintem nem életcél a végeláthatatlan bulizás, és biztos bukás vár rájuk (van egy-két ilyen ismerősöm). Vannak normális emberek, csak meg kell találni őket.
2014. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, hanem velük. Én lassan 18 éves létemre, úgy, hogy a barátaim nagy partiarcok még mindig szívesebben vagyok itthon egy halom könyvvel esténként. Ha nagyon zavarnak, akkor vagy beszélj velük erről, vagy hanyagold őket.
2014. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

semmi bajod :) 15 éves vagyok és én sem szeretek "bulizni" úgyhogy többnyire zártabb baráti közösséggel tartunk ilyen beszélgetős estét meg gitározom egy ilyen kis zenekarszerűségben :) járok drámára, úgyhogy nem is érzem szükségesnek hogy minden hétvégén berújak,és idegen fiúkkal ugrabugráljak a szerintem pocsék zenére nekem is írhatsz privátot, ha szeretnél

15/L

2014. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem baj, ha ilyen vagy, ha jól tudod kezelni. Így legalább különleges ember vagy, nem pedig tucattermék.


Én is ilyen voltam 15 évesen, és mind a mai napig ilyen vagyok. Ma már 32 évesen sokat tapasztaltam az életben, és rájöttem, hogy teljesen igazam volt, hogy nem mentem bulizni. Ne félj attól, hogy lemaradsz valamiről. Nincs értelme olyasmivel foglalkoznod, amit nem szeretsz.


A csajozás lehet az egyetlen probléma, de majd megoldod valahogy, én is megoldottam. Engem is hülyének nézett mindenki, de dacos voltam, és kitartottam a saját álláspontom mellett.


Tudod, itt a gyíkon sok ilyen magunkfajtát találsz, de a való életben jóval kevesebbet. Ez egyrészt azért van, mert a gyíkra sokan sírni jönnek, márpedig a kirekesztettség sokakat sírásra késztet. Másik oka, hogy sokan akik nem szeretnek bulizni, mégis magukra erőltetik, és elmennek, holott nem érzik ott jól magukat, de meg akarnak felelni a többieknek.


Ganxsta Zolee is megmondta:


"..csak azt tedd, ami jól esik és élvezd az életet, ahogy neked tetszik!"


Nos, lehet, hogy nem ő a legnagyobb filozófus a világon, de ebbe teljesen beletrafált. :D


Sasold meg ezt is, ha érdekel a részletesebb kifejtésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__53..

2014. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!