Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy csaj a egy fiunál pénzre hajt? Honnan vesszük észre egy csajnál hogy csak pénz a minden?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom csóró vagyok :D
2013. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát az sokat sejtet, ha egy ócska szr autóba nem ül be melléd. Amúgy nem is értem, hogy az első randik alkalmával miért kell kiderülnie, hogy mennyi pénze van a másiknak. Ha nem pénzzel akar egy pasi hódítani, nem is pénzéhes csajokat fog találni.
2013. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valahogy akik a pénzre hajtanak nők azok sokkal jobban néznek ki. :)
2013. dec. 3. 11:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az a fontos, hogy jobban nézzen ki, akkor add meg neki azt, amitől sokkal jobban néz ki. Ehhez kell a pénz. Viszont ha ilyet keresel ilyet találsz, tehát vállalod hogy ilyen. Ezek után teljesen normális, így hát nem kell észrevenned mert tudod, tehát a kérdés is felesleges. :) Probléma megoldva :)
2013. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak az ilyen nők is akkor jók ha szextéren be váĺlalnak bármit. akkor érdemes fenntartani.:)
2013. dec. 3. 11:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, én nem vagyok ilyen "csaj" és társkeresésnél is egész más szempontjaim vannak. Viszont elnézve a mai világot, két okból is eltűrhetőnek tartom, hogy vannak olyan nők, akik a pénzre hajtanak.

Egyik ok: Minden kereslet megteremti a maga kínálatát, vagy hogy szól a mondás. Amíg vannak olyan gazdag, de általában pancser vagy csúnya pasik, akik csak a pénzükkel tudnak megfogni egy nőt, addig miért baj, ha vannak pénzéhes libák is?!

Másik ok: Elvileg esélyegyenlőség van hazánkban is. A gyakorlatban azonban nincs. Még mindig az a normális a köztudatban, hogy minden háztartási munkát a nő végez el, plusz még a gyerekkel is ő foglalkozik, és ezen kívül ugyanannyit dolgozik naponta munkahelyen (a gyerekek születése előtt, és x évvel utána), mint a férfi. Ez még eddig rendeben is volna. Csak hogy nincs rendben, mert egyrészt a nők ugyanazon munka elvégzéséért sokkal kevesebb pénzt kapnak, másrészt van, hogy még csak hozzá sem tudnak jutni munkához, mert mindenhova inkább a férfiakat veszik fel... Bármennyire is szorgalmas egy nő, vagy nem dolgozhat annyit, mint egy férfi, vagy ha teheti is, nem kap érte annyi pénzt. Ráadásul otthon a férfit is neki kell kiszolgálnia,, mert még kevés az a férfi, aki van annyira értelmes, hogy a házimunka felét legalább ő végezze el, és a gyerekekkel is foglalkozzon. Így akkor már legalább valóban keressen többet az a pasi, és az legyen közös. Csak az a baj, hogy ezen többleten való osztozást akkora valaminek tekinti a férfi, hogy nyugodt szívvel még mindig csak a libák fogadják el. Magukra valamit is adó nők nem.


Szerintem néhány hét ismeretség után azért csak látod, hogy természetes neki, ha mindent veled fizettet, vagy ő maga szeretné állni a közös programok felét...

Amúgy meg kezdj el beszélni vele a jövőről, hogy milyen lenne számára az ideális együttélés, a család, miért dolgozik, mire spórol, spórol-e egyáltalán. Így azért biztos jobban megismered.


Egy azonban tuti. Én nagy ívben kerülöm az olyan pasikat, akiknek az a fixa ideájuk, hogy minden nő a pénzre hajt, és ezért tesztel hónapokon keresztül, ahelyett, hogy elmondaná a félelmeit és megbeszélnénk. Nem vagyok pénzéhes liba, hogy az ilyen feltételezéseket eltűrjem.

Valószínűleg ezért is vagyok még egyedül, de mindegy. :)

35N

2013. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Alap igazsagok: nincs ingyenebed, es nincs ingyenpina. Meg kell fizetni, vagy igy vagy ugy.
2013. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mikor kiszállok a Q7 es fekete autóból egy éjszakai szórakozóhely előtt, soha nem volt még olyan, hogy egyedül mentem volna haza...no nem is tudom miért.
2013. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Normális, ha a férfiak ilyen kérdésekkel égetik a többi férfit? :)


Minden visszavezethető a pénzre, a megjelenés, a kinézet, az illat, a kisugárzás, és sorolhatnám. Lehet nem villantok deákigazolványt, de látni, hogy kinek van, és kinek nincs pénze és kinek van. (egy bizonyos vonal alatt, és egy bizonyos vonal felett)


Az, hogy egy csaj ne csak egy kispesti piacos ruhában császkáló, nagyképű, iphone 4 (nem S)-el a kezében villogó, p.csa legyen a szememben, bizony kell pénz általában. (vagy stílus, hogy a turkálóban is megtaláld a jó cuccokat. :P )


Sokan mondják, hogy pénzért nem lehet venni stílust (igényességet), de azt mondom, ha van elég pénzed, és végig mész a westend-ben, felöltözöl a kirakatból, akármennyire is ízlésficamos vagy, eladhatóvá válsz...


Ez nem a pénzről szól, a csajokat, és téged sem a pénz érdekel, hanem a pénzért vásárolható élet, élmény, valóság.


Persze ha csak ezért kell nő, akkor meg lehet őket vezetni olcsó, de nagyon jó cuccokkal, viszont ha értékes nőt akarsz, akivel nem csak szexre megy a játék, akkor meg magadtól nem fogsz kezdeményezni, míg nem tudod megteremteni azt az anyagi hátteret, amit a jövendőbelid, és a családod "megérdemelne" tőled.


Ha szereted a párod, a pénz nem kérdés, ha nem szereted, minden cent számít... :D


Szerintem... (23f)

2013. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi igazmomdó válaszokat... :)
2013. dec. 3. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!