Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vakációban és hétvégente...

Vakációban és hétvégente miért nem keresi csak a legjobb barátnőm a társaságomat?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lány vagyok. Igaz, hogy csendesebb vagyok a többségnél, nem iszok, nem cigizek, nem vizipipázok, nem pletykálok szívesen az emberekről(max. csak megkérdem a többiek véleményét, hogy nekik mi a véleményük, mert ép segíteni szeretnék X-nek), de nem hinném, hogy nagyobb gond lenne velem. Osztálykirándulásokra is járok, de rosszul esett, hogy ha én nem mondom, hogy mennék én is szánkozni, nem hívtak volna meg. Próbáltam barátkozni az osztálytársaimmal, de nem alakult ki közöttünk nagyon mély kapcsolat.

Mit tudtok javasolni?



2014. febr. 9. 16:12
 1/2 anonim válasza:
Hat ha nem varnak a tarsasagodra nem is igzi baratok. Szerintem... :/
2014. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló természetű voltam régen. Mostanában tartok ott, hogy szívesen ismerkedek, beszélgetek emberekkel és keresem a közös témát, amit nehéz megtalálni, mivel nem érdekelnek az ő dolgaik, őket meg az enyémek. Azért meg lehet találni a közös hangot, persze ettől még nem fognak maguktól keresni. Jelenleg konkrétan 2-3 olyan barátom van, akik szólnak ha van valami. De erről te is tehetsz, mert ha mondjuk szólnak 1x-2x és nemet mondasz, akkor harmadszor már nem fognak hívni. A másik dolog meg az, hogy ha számodra elítélendő, az, amit csinálnak (cigi, drog, pia stb.), akkor ne is keresd az ő társaságukat, csak önmagad rombolnád vele.
2014. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!