Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyek a legjobb szabadulós...

Melyek a legjobb szabadulós játékok Budapesten?

Figyelt kérdés

Voltunk már párban a haverjaimmal, de nagy csalódás volt... ezeréves, netről letöltött kérdések voltak, alig volt egy-két jó feladat. Másik helyen jobb játékok voltak, de kosz volt (konkrétan mintha nem takarítanának), úgyhogy legközelebb nem akarunk csalódni :(


Köszönöm!



2014. jan. 27. 11:57
1 2
 1/16 anonim válasza:

[link]

Én itt voltam, és nagyon jó volt! :)

2014. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, de találtam jobbat azóta! :) A mindquestet is próbáltam már amúgy, de nem jött be...


Hétvégén voltunk itt: [link]


engem meggyőztek :D kár, h nicns több ilyesmi Pesten...

2014. máj. 5. 13:57
 3/16 Lassú Lili válasza:
mi ebben voltunk: [link] , a fűrész pályát próbáltuk ki. nagyon jó volt, már tervben van a pániq szoba másik pályája is. voltunk már egyénként több helyen is, de egyik szabadulós játék sem tetszett ennyire.
2014. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
60%
Mi a MystiqueRoom-ban voltunk. Nagyon jó volt. Aki szereti az egyiptomi hangulatot, annak tuti bejön.
2014. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Nikki6969 válasza:

Ajánlom figyelmetekbe a Törd a fejed szabadulós játék két pályáját.

A szökés és az Örök élet köve nyomában játékokat.

Az első két helységből álló(cella és seriff iroda) áll, a második egy dzsungelben és barlangban játszható.

Jó a közlekedés, parkolási lehetőség. Mindig van akció, nézd meg a weboldalt.

:)

Üdv. Niki

2014. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Nikki6969 válasza:
2014. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szekeres János válasza:
19 szabadulós játékban voltam eddig, és 5-re mondom azt, hogy nagyon tetszett. A barátaim ajánlották a Kalózbarlangot, ami mind közül nekem a legjobban tetszett. Az alkotók nagyon adtak a minőségre, kalandos a hangulata és ötletesek a feladványok. Külön díjaztam, hogy nem lomtalanításból szerezték be az tárgyakat, minden eszköz megfelelően működött és nem lettem koszos a végére.
2014. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát gyerekek...nem tudom, de ezek közül egyik sem fogott meg. Igénytelenség igénytelenség hátán, csoda, hogy néhány hely még üzemel és nem halt még meg senki. Mikor a kábelek kilógnak a falból az azért kemény. Nincs amúgy erre valami szabályozás? egyik helyen a srác olyanokat mesélt, hogy csak lestünk, mik mennek ezeken a helyeken...
2014. okt. 27. 23:53
 9/16 anonim válasza:
Végül melyik volt szerinted a legjobb? Mi is szeretnénk menni, de így utánaolvasás alapján elég nehéz dönteni, hogy melyiket válasszuk.
2014. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vencel Nóra válasza:
67%

Annyiban egyetértek, hogy valóban vannak összecsapott játékok, de nagyon igényesekkel is találkoztam!

Nekem ez a TOP 3:


1. Kalózbarlang (10/10)

Előny: Igényes hely (nem pincében van, a parkolás ingyenes), nagyszerű a kivitelezés (jó a díszlet, minden eszköz működik, jók a különleges effektek), vannak benne nagyon egyedi feladatok, köztük egy különleges utazás. A legtöbb helyen eddig őket ajánlották, én is ajánlással mentem el oda, ismerőseim nagy szabadulósok és ők mondták, hogy ez volt a legjobb!

Hátrány: Külvárosban van (az Örs Vezér terénél)


2. Fun Lock (9/10)

Előny: Szintén nagyon kidolgozott (jól felszerelt technikával), ötletesek a feladatok, látványos a szoba.

Hátrány: Kicsit fiús a téma, nem túl jó a környék.


3. Királyok völgye (9/10)

Előny: Szép és hangulatos a hely (annak ellenére, hogy pincében van), ötletes a bevezető rész, aranyos a személyzet.

Hátrány: Kicsi a helyiség, nagyobb csapatból szerintem nincs mindenki lekötve.


Ami még szerintem a jók közé tartozik: Exitpoint (8/10), Enigma (7/10)

2014. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!