Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen az ha valaki internetes...

Milyen az ha valaki internetes vagy élőbeli ismerkedésnél megkérdez ilyeneket? Ezzel megutáltatná magát veletek?

Figyelt kérdés

Hogy mekkora baráti körötök van, szoktatok-e bulizni járni, szoktak-e kötekedni veletek, kötöttek-e már belétek, mennyire vagytok bátrak vagy erősek. Meg pl. olyanokat hogy hogy éreznétek magatokat ha egy banda az utcán belétek kötne vagy eltévednétek egy sűrű erdőben.

Ilyesmi kérdéseket amikor még alig ismeritek egymást, ismerkedésnél, pár beszélgetés után ha feltenne valaki, mit gondolnátok róla? Akarnátok vele tovább beszélgetni úgy?


2014. febr. 15. 12:22
 1/5 KedvesPitypang ***** válasza:

ha érdekel hogy mi a véleménye erről vagy arról, akkor megkérdezem, mert tudnom kell, hogy ha már az elején különböznek a nézeteink, akkor ne keressem a társaságát.

tegnapi élményem pont ilyen volt :D olyan jól elbeszélgettünk egy csajjal, hogy teljesen nyugodtan megkérdeztem tőle, meg elmondtam neki magamtól, amiket amúgy nem nagyon mondanék egy vadidegen embernek. Hozzátenném, hogy egy versenyen találkoztunk egymással életünkben először láttuk egymást. A végén pedig elhívott hozzájuk, szóval nagyon egymásra találtunk 14/l

2014. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy látom nem nagyon a kérdésre válaszoltál
2014. febr. 15. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez tőled függ. Én biztos, hogy olyan távol állok az ilyen kötekedéstől, verekedéstől, keménykedéstől, hogy aki ilyet kérdez tőlem, abban biztosan semmilyen közös dolgot nem találnék. Szóval én az ilyeneket messziről elkerülöm, ha tehetem.
2014. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első rész miatt simán csak tolakodónak, a második miatt már idegesítőnek is tartanálak. Közölném veled, hogy utálom a "mi lenne ha" játékot és ezzel véget is érne az ismerkedésünk.
2014. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na szóval akkor sorba válaszolok neked :)nagy baráti körrel rendelkezem,szoktunk bulizni ,sajnos néha néha belénk szoktak kötni, mi pedig jól meg szoktuk verni őket ,kötekedni meg nem szoktunk de másokat már védtünk meg mert beléjük kötöttek a buliban.Nem ilyedünk meg 1kis bunyótol de nem beszélgetnék veled tovább de nem azért mert félnék .
2014. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!