Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyes pasik miért gondolják,...

Egyes pasik miért gondolják, hogy ha egy nő normálisan beszél velük, akkor már rá kell akaszkodni? Mi számít nektek "zöld jelzésnek" egy ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Akár úgy is, hogy vagy 30 évvel fiatalabb a nő. Lassan ott tartok, hogy senkivel nem merek beszélgetni a kutyafuttatón, sőt már oda sem merek menni. De azért záporoznak itt az olyan kérdések, hogy miért bunkó minden csaj:D Hát nem mind vagyunk azok, csak akkor vállaljuk a következményeket, mi?:D
2014. febr. 3. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted az összefüggést?
2014. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A beszélgetés és a dugás között? Ne haragudj, de nem. Nálam a kettő nem feltétlenül követi egymást, és ezzel szerintem vagyunk így még egy páran.
2014. febr. 3. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig saját magadnak adtad meg a választ a kiegészítő részben. Manapság a lányok komoly része egy bunkó paraszt, aki ordenáré módon viselkedik. Megtehetik, mert a sok idióta akkor is a seggüket nyalja, ha ilyenek. Ha viszont normális, kedves, bájos; akkor igazi főnyereménynek számít.

Ennyi az egész!

2014. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

A kutyafuttató férfiak nevében is köszönöm az építő jellegű kritikát! Majd igyekszem megosztani a férfitársaimmal, hogy csak a parasztul viselkedő lányokhoz szabad odamenni, mert a végén még lesz valaki aki zokon fogja venni, hogy ismerkedni próbálunk az értelmesnek tűnő lányokkal.

Lehet, hogy tudsz normálisan beszélni, de a logikus gondolkodást még nem sikerült elsajátítanod...

2014. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem azt veszem zokon, hogy odajön hozzám bárki. Szeretek beszélgetni. Viszont azt sem szoktam a beszélgetés során véka alá rejteni, hogy nem vagyok egyedülálló. Erre valahogy mindig ráterelődik a szó, gondolom puhatolózás miatt. Szóval nem titkolózok. Akkor ezek fényében magyarázd meg, hogy ezek után mégis miért akarnak tőlem bármit? Tudok logikusan gondolkodni, és legalább nem beszélek olyan magaslóról mint te. Lehet, hogy nagyon intelligensnek, meg logikus gondolkodásúnak tartod magad, de valószínűleg tévedésben élsz. Én nem minősítettem senkit sem a kérdésem feltevésekor, sem később.

És még mondjátok azt a nőkre, hogy nem gondolkodunk logikusan. Mert nektek a logika: beszélgetés=dugás? Azta....

2014. febr. 3. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!