Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedésnél a férfiak...

Netes ismerkedésnél a férfiak miért háborodnak fel, ha nem válaszolok nekik? Jogom van eldönteni kivel ismerkedek és kivel nem.

Figyelt kérdés
Annyi ilyen tapasztalatom van már, nem is kimondottan társkeresőn, mert oda nem vagyok regisztrálva, de pl ezen a Twoo nevű oldalon. Srác rámír, én nem válaszolok semmit, mert nem tetszik a külseje, az adatlapja, a kora, tehát tudom hogy az életbe nem jönnék vele össze. Erre ír még pár kérdést, majd ha arra sem válaszolok, akkor neki áll sértegetni, minden útszélinek elhord, és még le is rondáz. De miből gondolja, hogy neki joga van a válaszhoz? Én azzal állok szóba akivel akarok, azt ki kell érdemelni valami szimpátiával... Sokkal gázabb lenne ha sajnálatból szivatnám a nekem nem tetsző férfiakat, mert az tényleg szemétség lenne. De így legalább nem áltatom őket feleslegesen. Az sem megoldás ha korrekten megírom neki hogy nem szeretnék vele ismerkedni, mert bármilyen finoman is fogalmazok, a vége mindig ugyanez volt, hogy nekiáll sértegetni, hogy de nagy elvárásaim vannak, én is olyan vagyok mint a többi blabla. Tehát már tényleg nem tudom mi a megfelelő módszer ezek ellen a megkeseredett agressziv férfiak ellen.
2014. febr. 15. 00:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ronda vagy, miért nem válaszolsz a privátra.
2014. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ne regisztrálj társkeresőkre. Igen, ezt mind magamtól találtam ki.
2014. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyit nyugodtan írhatsz, hogy "bocs, de nem". Nem válaszolni szerintem bunkóság, bár ez főleg inkább társkereső oldalakra igaz.
2014. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Irtam privt,mi a rákért nem, irtál vissza?
2014. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolni alapvető udvariasság.
2014. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésedből kiderül,hogy te magasabb szinten érzed magad,mint ők.Miért ki vagy te úgy mégis?Ugyanolyan emberek,mint te és neked sem esne jól,ha senki nem írna vissza.Magyarul igazuk van és nem tudod beismerni,hogy beképzelt,nagyképű vagy magas igényekkel,amit szinte lehetetlen elérni.
2014. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

Engem például úgy neveltek, hogy aki köszön vagy mondd nekem valamit azt ne nézzem levegőnek attól, hogy nem ismerem vagy nem tetszik a külseje.

Ha ő vette a fáradtságot, hogy írjon akkor te is megtehetsz annyit, hogy írsz egy rövid de értelmes elutasító választ.

2014. febr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg úgy neveltek, hogy ne írjak csúnya dolgokat, ha nem válaszolnak a levelemre.
2014. febr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Milyen magas igények? Egyszerűen csak nem ismerkedek öreg, családos, vagy elvált gyermekes férfiakkal, 22 éves létemre. Meg olyanokkal sem akiknek messziről virít a képeikből, stb-ből, hogy pl drogoznak. Az ilyeneket elkerülöm. Külsőre nincs ideálom annyira, de igen létezik sok csúnya férfi attól még, és hozzájuk nem vonzódom, nem is tudnék soha = nem kezdek velük ismerkedni. Mint ahogy ezeknek a férfiaknak is van számukra csúnya nő, akihez nem vonzódnak. Teljesen természetes dolog, ennyi erővel a Földön minden ember beképzelt...
2014. febr. 15. 00:58
 10/26 anonim ***** válasza:
Jól van,mostmár mehetsz aludni
2014. febr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!