Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha egy lány nem...

Mit csináljak ha egy lány nem száll le rólam?

Figyelt kérdés

Facebookon van egy lány aki minden nap rám ír(van hogy már vissza sem írok neki). Megkérdezi miujság velem én meg írom hogy semmi veled? és akkor írja hogy semmi majd pár perc elteltével elkezd magáról beszélni hogy ez történt ma vele meg az meg felhoz olyan témákat amik engem marhára nem érdekelnek. Nemigazán ismerem mert csak facebookon szoktam vele beszélgetni de már zavar. Elmondása szerint csak barátnak tekint engem(ahhoz képest hogy szinte nem is ismerjük egymást). Nem akarom megbántani de mégis hogy mondjam el neki hogy hagyjon békén? 16/f

(bocsi lehet rossz kategória)


2014. febr. 18. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le csetről. Akkor nem látja majd, hogy fenn vagy.
2014. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha találkozok vele buszon mit mondok?(ritkán de szokott azzal a busszal menni suliba amelyikkel én).
2014. febr. 18. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy nem szoktál cseten lenni mostanában. Mi köze hozzá? Ha annyira nem érdekel a csaj és terhes neked az egész, akkor ne izgasd magad, hogy mit gondol. Majd leszokik rólad.
2014. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha rád ir,akkor ne válaszoljál vissza,majdcsak észreveszi mgát.
2014. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4, Pont ez a baj hogy nem veszi észre magát. 2 hónapja minden nap rám ír én pedig egyszer sem írtam rá de nem veszi észre.
2014. febr. 18. 21:51
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

kifogtál egy beteg csajt,nem vicces,inkább szomorú.


talán utána nézni milyen jogi következménye lehet ebből neki.Beszélni a szülőkkel,tieiddel,övéivel.


Ennyit tudok mondani.

2014. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érdekel, akkor miért vagy ismerőse fészen? Miért nem jelölöd le a fenébe? Abból azonnal értene, ne félj.
2014. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani. Mellesleg o.társam barátja és nem akarom hogy olyanokat terjesszen hogy milyen szemét vagyok stb.
2014. febr. 18. 22:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Ird neki hogy bocsi de megyek a csajomhoz,hátha észreveszi hogy nem tetszik neked, mert szerintem is "beteges" hogy 2 honapja mindig rádir. Mondom ezt úgy hogy én is 15 éves lány vagyok.. ..Magamból kiindulva biztos tetszel neki ha már zargat ennyi ideje..
2014. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor az se játszik szerintem, hogy megmondod neki. A legjobb ha letiltod cseten és egyszerűen leszokik rólad. Ha rákérdez, miért nem vagy fenn, azt mondod, nem nagyon ülsz a gép előtt, vagy ha igen, egy-két percre csak. Nincs időd meg kedved.
2014. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!