Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-19 éves Lányok! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazar angelov kérdése:

17-19 éves Lányok! Van egy lány akinek ígértem egy meglepit, és azt mondta nagyon várja! Szerintetek az gáz ha este elviszem sötétben egy olyan helyre ahol látni az egész várost és ki van világítva? + adok neki 1 szál rózsát! Vagy ez gáz?

Figyelt kérdés
meg szeretném hódítani..azt mondta szereti a meglepetést,de mást nem tudok kitalálni!
2013. okt. 19. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem az nem ezzel kéne kezdeni
2013. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerntem jo otlet:)
2013. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem is jó ötlet, de ham8ndjuk még az ismerkedés kezdete, akkor inkább ne vidd a sötétbe, mert még megijed.
2013. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Óóó.. ez hihetetlenül aranyos és romantikus tőled! :) Ha ilyen érzelmesebb típus odáig lesz! :)

Sok sikert!

2013. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ő mondta hogy nagyon szereti a meglepetéseket és folyamat kérdezni na mikor milyen meglepetés lesz?? de ha ez nem jó :( akkor mondjatok valamit legyetek kedvesek!
2013. okt. 19. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Az szerintem nagyon jó :)
2013. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a rózsára buknak a lányok, de a kovácsolt vas rózsára, már egy életre bele véseheted magad a szívébe :)
2013. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó őtlet , én odalennék tőle. :D Ha már megtetted mesélhetsz is kicsit róla, kíváncsi vagyok. :)
2013. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy 23 óra után ne vidd az utcára, mert a Lánchíd, a Budai vár, de még az Erzsébet híd sincs kivilágítva... Még mázli, hogy közvilágítás van... Se baj, a parlament szerintem azért még ki van világítva, oda viheted! :D ;)
2013. nov. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok!

És ha párom ilyen meglepetést csinált volna az elején teljesen karjaiba olvadtam volna!( jó mondjuk igyis ugyis de örültem volna egy ilyenek!)

2013. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!