Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem szánalmas a megasztár...

Nem szánalmas a megasztár tánca? A valódi kérdés az lenne, nem szánalmas ha egy lány egy szál semmibe villog? (kamerák előtt)

Figyelt kérdés

Nekem durva, lassan 16-os karikát kéne rakni erre a műsorra.

A legdurvább, hogy az egyik táncoslány oldalán így láttam kiírva 'Ma este nagyon szexik leszünk, nem tudom hova vetkőztetnek még :)'... Nekem durva volt,hogy ennek örülnek is, a mosolygós fejből ítélve.

A tánc sem tetszik, de azt nem szidom, valószínű nekem nem lenne hozzá türelmem/kedves/tehetségem sem így táncolni.

Csak szerintem durva?


2012. ápr. 20. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valamivel legalább a férfi nézőket ott kell tartani, ha már az "énekesek" nem értékelhetőek
2012. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Még ha sz*rul csinálja is nem tűnik fel mert a melle fel alá jár és az vonzza a tekintetet
2012. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A műsor maga szánalmas.
2012. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a válaszokat. Azt hittem egyedül én nem értem miért kell ezt csinálni, ez nem tánc, hanem az 'énekesek' előtt való mell rázó ugra bugra.

Mármint értem, mire jó, ahogy mondtátok, hogy legyen miért nézni. Szánalom, hogy alig 18 éves kiscsajok bevállalják ezt. A legszörnyűbb,hogy van egy kiscsaj akinek a szülei olyat írnak, hogy 'büszke vagyok rád' : D szakadtam rajt,ha tényleg értékes tánc lenne, esetleg énekelne, vagy csak simán mert bomba alakjuk van, ami szemmel látható, és irigylésre méltó, akkor azt mondom dicsérjék... De egy rendes szülő, inkább elmondaná, hogy ebből meg lehet élni, de egy 'kiélt' had ne mondjam ki leszel:)

2012. ápr. 20. 17:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudnám magam így 'lejáratni' szenny az egész műsor, még ez is rontja az eddig már szánalmas összhangot.
2012. ápr. 20. 17:23
 6/11 anonim válasza:
ezért nem nézek évek óta TVt
2012. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hidd el én is nagyon ritkán, megasztárt megnézem, mivel suli után pénteken, jó egy kicsit nem csak a gép előtt mereszteni a seggem, hanem máshogy kikapcsolni:)

Egyébként egész hétköznap be sem kapcsolom:)

2012. ápr. 20. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem nézem már régóta a megasztárt.
2012. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
: D :) Nem veszítesz sokat:) Egyedül a Bozont produkciója tetszett a múlt héten is:)
2012. ápr. 20. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:

szenny műsor?? basszus nem értem mindenkinek mi baja vele. egyáltalán nézitek? vagy csak mondjátok hogy "szenny műsor".mert könnyű bármit is kritizálni.

A zsűri tagok jófejek, csomót hülyülnek. Liptai Claudiát tudom hogy sokan nem szeretitek, de ő is nagyon jófej, Tillával együtt.. s az énekesek is jók. lehet hogy nem annyira profik meg minden, de azért vannak ott hogy fejlődjenek. de ha nem szereted ne nézd, ott van másnap a Csillag születik. de nem kell mindenki le írja hogy mennyire rossz.


most sokan le b@sznak tudom. :))

2012. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!