Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok titeket zavar ha...

Lányok titeket zavar ha facebookon ismeretlen srácok bejelölnek és írogatnak hogy ismerkednének veletek?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan hogy benne vagytok a dologban?
2014. febr. 20. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem zavar. De nem is jelölöm vissza, aki teljesen ismeretlen, főleg a külföldieket.

Akit esetleg ismerhetek, annál rákérdezek, hogy honnan ismer, miért jelölt be.

Ismerkedni nem szoktam, mert van barátom. Ha nem lenne, akkor valószínűleg ezt az ismerkedési lehetőséget sem zárnám ki.

2014. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem rohadtul. Főleg, hogy nyilvános információ, hogy párom van, ki az, és mióta vagyunk együtt (évek óta).

De amíg nem volt, akkor is zavart.

A Facebook KÖZÖSSÉGI oldal, nem társkereső. Az ismerősök gyűjtésére való, nem ismerkedésre.

2014. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
engem nagyon zavar, ne a facebookon akarjon ismerkedni hanem egy kavezoba, szorakozohelyen, akarhol. egy heten betalal 3-4 ilyen nyomorult. ismerkedni nem szoktam van baratom, aki megerti az tok aranyos, de vannak azok a fajta fiuk akik nem kepesek felfogni
2014. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen zavar. Akit nem ismerek eleve vissza sem jelölöm. Ha ismerkedni szeretne vagy párt találni arra célra ott vannak a társkereső oldalak.
2014. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, zavar. A legjobb, amikor még felháborodnak, hogy az ember nem olvassa el, nem válaszol, vagy kedvesen közli, hogy nem érdekli a dolog. Szánalmasnak tartom az ilyen nethuszárokat, legyen már annyi töke, hogy ha ismerkedni akar, személyesen próbálkozik.
2014. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zavar!!

Mondjuk nem is nagyon igazolok vissza ismeretlenket csak ha szimpatikusak (akkor nem zavar).

De mikor látszik rajta , hogy egyszerre 983728937 lánynak irkál vagy van barátnője vagy unalmas kérdéseket tesz fel akkor igen nagyon!

2014. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát engem zavarna, szerencsére nem nagyon van ilyen (kissé öreg vagyok hozzá). de amúgy, néha vadidegen nő is bejelöl, csak simán nem jelölöm vissza őket. nem társkereső az, arra van, hogy az ismerősökkel tartsam a kapcsolatot.
2014. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!