Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit es mennyit igyak este,...

Mit es mennyit igyak este, hogy ne hanyjak es ne legyek rosszul es nagyon masnapos se legyek?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok es ma megyek eloszor bulizni. Eddig alig ittam meg alkoholt mert en olyan vagyok, hogy panikszeruen felek a hanyastol/rosszullettol es annyi fiatalt latok akik menni nembirnak meg szethanyjak magukat, hogy csak ez van bennem... De emellett mar egyszer szeretnek KICSIT reszeg lenni. Szoval, hogy elengedjem magam meg erezzem a pia hatasat de rosszullenni nem akarok. Meg ha most ott vagyok majd biztos mondjak, hogy igyak mar es nem akarom, hogy ugy ismerjenek meg, hogy egy kortyot se merek inni... Hogy csinaljam?
2014. febr. 21. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mit iszol, a mérték a lényeg. Meg egyfajtát igyál. Meg egyél előtte.
2014. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt sehol nem szabad kiszolgálni szeszeitallal a fiatalokat, ne a piálással akarj tetszeni a társaságnak.
2014. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit is iszol, kettőnél állj le! Akkor pont el leszel lazulva annyira, hogy úgy érzed, neked simán lecsúszna még kettő, de ez becsapós nagyon, szóval előre határozd el és ragaszkodj ahhoz, hogy maximum 2 ital és vége.
2014. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó hideg Kőbányai... Mindegy, mit vállalsz, ahogy mondták, mérték, egyféle (kezdőként a legendás mindenkori sörre bor is könnyen gatya), jóllakottság, és kiegészíteném azzal, hogy ne adalékok, aromák és szinezékek alkossák a kiszemeltet, hanem egyszerű, természethű ital legyen! A koktélozást is jobb kerülni, ott nem csak ismerni kell a határaidat, kezelni is rutinosan kell... :)
2014. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elotte elmentunk kajalni es ittam, de ahogy irtatok mertekkel ereztem is, hogy mikor eleg es nagyon jol alakult az este:D most kicsit gaj a fejem de semmi bajom!:)
2014. febr. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!