Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elkepzelesetek szerint milyen...

Elkepzelesetek szerint milyen az idealis ferfi?

Figyelt kérdés
Milyennek kepzelitek es mennyire erik el a mai ferfiak/fiuk ezt az elkepzelest? Leginkabb a 20 koruli nok/lanyok velemenye erdekel, de minden valaszra kivancsi vagyok!

2014. febr. 22. 15:48
 1/8 acelsziv ***** válasza:
Gyanítom, hogy a kép része az önbizalom is, vagyis, hogy nem szemeteli tele a gyk -t ilyen kérdésekkel
2014. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ideális férfi nem olyan, mint amit a nők akarnak. Ugyanis hamar beleunnának abba, hogy minden tökéletes, és aztán keresnék a kalandot.
2014. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Passzolom a kérdést. Én tökéletes vagyok, az biztos:P /F
2014. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az en kedvesem szamomra az idealis ferfi. Uriember, kedves, humoros, huseges, es komoly gondolkodasu, lehet vele tervezni.


Igazi ferfi, idonkent meglepo aldozatokat hoz (nem anyagi), amelyre meg talan en sem lennek kepes a kapcsolatunkert. Olyankor meglepodom, es legkozelebb en is igyekszem nagyvonalu lenni vele mindenben.


Kinezetre pedig szinten beleillik abba, ami tetszik: Hosszu haj, karakteres, ferfias (nem kimondottan szep) arc, vekony, szalkas testalkat, mely hang.


Persze o sem tokeletes, vannak hibai is, amelyek viszont a jo tulajdonsagai mellett altalaban eltopulnek szamomra.

2014. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk en 28 eves vagyok, de azert valaszoltam. :-)
2014. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magabiztos érintések, puszik, érezzem, hogy akar engem, hogy ott neki én vagyok a legfontosabb és az egyetlen, ne legyen félénk beszélni az érzéseiről, múltbéli csalódásait próbálja lezárni és nem sóvárogni, főleg hangosan az ex után ...

Érezzem a belőle áradó szeretetet és erős vonzalmat :)

2014. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külsőleg pedig a kicsit plussz kilókkal rendelkező srácok jönnek be, de nem zavar az sem, ha kicsit soványabbak, nem zavar.

A kigyúrtak egyáltalán nem szexisek ... számomra, semmi természetességet nem látok bennük, még talán viselkedésben sem, amitől igazi nőnek érezhetem magam melletük.

2014. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az ideális mindenkinek más.

nos, nekem első helyen szerepelnek a belső tulajdonságok, a külső teljesen lényegtelen, feltéve ha ápolt, ízlésesen öltözik az úriember.


a legfontosabb hogy képes legyen felelősséget vállalni a tetteiért, egyenes jellem legyen, céltudatos, művelt, intelligens, jó modorú.

ne essen végletekbe, nem bírom a nagy drámákat, kilengéseket.


nagyon ritkán találkozom manapság igazi férfival, pedig sok ember közt megfordulok.

2014. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!