Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet a Facebookon ÓRÁKON...

Mit lehet a Facebookon ÓRÁKON át csinálni? Mesélnétek?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok fent! Nem is akarok fent lenni! De egy dolog érdekelne. Úgy tudom ez egy közösségi oldal, ahol megtudod keresni a régi ismerőseidet.

Meg van rajta valami üzenetküldős cucc.


De azt mondjátok már el, hogy MIT lehet órákon át csinálni ott?

Mert a legtöbb ismerősöm órákon át lóg a facen! Tisztára, mintha egy filmet néznének!


Mit tudnak ott órákon át egyfolytában csinálni?

Nem bírom elképzelni hogy mi tudja őket annyira lekötni, mintha egy dvdt néznék!



2014. febr. 24. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én csak akkor vagyok fent sokáig ha beszélek valakivel, d egyébként én sem tudom mi a szart lehet egész nap előtte ülni.
2014. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Chatelni egy olyasvalakivel, akivel amúgy ÓRÁKIG beszélnél, csak fizikailag nincs lehetőséged rá személyesen.
2014. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Én játszok rajta, egyébként normál regisztrációm nekem sincs. De sok képet is lehet nézegetni, meg hozzászólni TV műsorokhoz stb...
2014. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ha Bekapcsolom a gépem akk Belépek fb be is s nm lépek ki, úgyhagyom. Közbe zenét hallgatok játszom vagy tanulok.
2014. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekemmel szoktam, messze lakik...:(

De elnézem, és csodálkozom. Napi 10-15 fényképet töltenek fel egyesek, és várják a dicsérő elismerést, még akkor is, ha bűn rondák, kölyök meg mocskos, de azért édike..(?)

Ma elárasztották: a boldog hetet,szép napot megosztások.

Lelkük rajta, ha írnak, válaszolok.

Tudom, mert ismerem őket, hogy van akinek ez az egyetlen kapcsolata a külvilággal. Mert mozgáskorlátoztott, a másik nemrég veszítette el a férjét, neki bármilyen kommunikáció jól jön. Vannak még páran, akiknek csak ennyi jutott. Falun élünk, gyerekek messze, és nem lehet egész nap csak a macskával beszélgetni, kell emberi szó is. Még ha csak itt, és ilyen is. Kis öröm is öröm.

2014. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte kötelező fenn lenni, mert a tanárok ott írják ki a feladatokat, ott adnak tippeket, linkelik amit érdekesnek találnak. Szinte minden órámnak van egy-egy facebook-csoportja plusz egy külön csoport a szaktársaimmal tanárok nélkül. Mire ezeket végignézem, addigra már el is telik fél-egy óra. Emellett még van olyan ismerősöm akivel ott levelezek, és néha ha nincs sok dolgom, akkor nézegetem az üzenőfalat, hogy valaki posztolt-e valami érdekeset. Ez van amikor egy-két perc, mert nem érdekel semmi, de ha van pár érdekes link, akkor könnyen eltelik vele fél-egy óra szintén.
2014. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Beszélgetni ismerősökkel, játszani, érdeklődési körödnek megfelelő oldalakat látogatni és ott részt venni kisebb-nagyobb eszmecserékben. A telefonon is lehet órákig lógni, azt se mindenki érti :). És az SMShez képest ingyen van ha van wifi.
2014. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Èletem legnagyobb hibaja vokt h regiszyraltam,en az elittars.hu-n vagyok fenn
2014. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zabmester ***** válasza:

Hogy mások mit csinálnak, azt nem tudom. Én, ha itthon vagyok, mint mondjuk ma, akkor reggel bekapcsolom a gépem, felmegyek a facebook-ra, megnézem, történt-e valami (pl. az egyetemi csoportba írtak-e valamit az államvizsgával kapcsolatban - most éppen ez a fő téma), jött-e üzenetem, ilyesmi, aztán végigpörgetem a főoldalt, hogy ki mit rakott ki. Most nem arra gondolok, hogy némelyik unatkozó ismerősöm naponta kirakja a horoszkópját, ezek szerencsére nálam már rég nem jelennek meg, mert tele volt minden a senkit nem érdeklő marhaságaikkal, de sokan tesznek ki érdekes dolgokat, híreket, cikkeket, blogbejegyzéseket, illetve sok híroldalt, szerzőt is követek, szóval ha megosztanak valami számomra érdekeset, akkor innen kattintok, nem magát a híroldalt böngészem végig. Na jó, azt is szoktam, de azt inkább estefelé.

Úgy egyébként amikor itthon vagyok, akkor a Facebook is meg van nyitva nálam, de ez nem jelenti azt, hogy azzal foglalkozom végig, csak ránézek, ha jön értesítésem. Vagy beszélgetek pár ismerősömmel, akik messze laknak.

2014. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Halvány fogalmam sincs. Gondolom, chat-elnek, filmeket néznek, vagy feltett zenéket hallgatnak stb.
2014. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!