Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a sörivós őrület faceboo...

Mi ez a sörivós őrület facebookon?

Figyelt kérdés

Mostanában látom hogy ismerőseim, feltesznek egy videót amiben megisznak fél liter sört, és kihívnak még 2-3 embert hogy megigyon annyit.És ez így megy sorba.

Ennek mi az értelme?Ezzel akarják bizonyítani hogy mennyire kemény gyerekek?Mert megisznak egy doboz sört?Ha igen, akkor én már férfiak mintaképe lehetnék..:D



2014. febr. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy jó vicc, jó ok arra, hogy megigyál egy korsóval, ha azt hiszed azért isznak hogy valamit bizonyítsanak, tévedsz.


Mindenki csinálja, szóval ők is megteszik, nem értem ez miért probléma :D

2014. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is kihívtak, de én nagyba tojok rá.. Nem csináltam meg, nem is fogom.
2014. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennek biztosan nincsen semmi köze a keménykedéshez, hiszen olyan sokan megcsinálják, ez csak egy egyszerű játék, nem tudom miért kell minden apró hülyeséget zsigerből fujjolni. Nem akarnak semmit sem bizonyítani, nem kell mindent komolyan venni.


Egyébként a fanyalgóknak mondom még, hogy nálunk anno egyetemen sörcooper is volt minden évben, tehát olyan mint a sima cooper, 12 perc futás, csak körönként (400 m) meg kellett állni 2 deci sörre. A rekorder állítólag 3500 métert futott így, nekem a saját rekordom 3050 m volt.

2014. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van kemény 33 ismerősöm, de még én is mindenhol ezt látom. Nem értem mi ebben olyan poén, de még mindig jobb, mint az amerikai változat. Ott töményeket kevernek össze (ugyan úgy fél liter), volt már halálos is.
2014. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az amerikai változatban sem tömény volt eredetileg, csak néhány barom megcsinálta töménnyel.
2014. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ez olyan, mint a zsiráfos játék, csak éppen most lánc-sörivás van :D
2014. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!