Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebook-on, ha törlök valakit...

Facebook-on, ha törlök valakit az ismerőseim közül, ő arról kap értesítést? Vagy csak nem lát a kapcsolatai között?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kap róla, csak ha rámegy az adatlapodra látja hogy már nem vagytok ismerősök. Volt pár ilyen élményem, hogy valaki totál szó nélkül letörölt, és nem esett jól.
2014. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NEM kap róla külön értesítést.
2014. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! ;)


Nem "rendes" ismerősről lenne szó, csak futó, alkalmi ismerősről (egy adás-vétel kapcsán kerültünk kapcsolatba), illetve van egypár ember, akivel játék (szomszédság) miatt lettünk azok.

De valahogy mégsem akarok egyik esetből sem sértődést. :)

2014. febr. 25. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
személy szerint,akivel nem érintkezem szorosan (üzlet,közeli barátság),azt vissza sem jelölöm,így nem kell letörölnöm sem,én nem gyűjtöm az ismerősöket,majd ráunok és elkezdem törölgetni,én sem örülnék fordított esetben.a kérdésedre válaszolva : NEM,nem kap semmiféle jelzést róla...
2014. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Én sem szoktam mindenkit visszajelölni, főleg ha csak 1 adás-vétel miatt kerülünk kapcsolatba. De van, akitől pl. többször is vettem már, nagyon jó eladó (babaruhák), őt tök jó, hogy felvettem, mert azóta többször is kérésemre keresett, s hozott tök jó cuccokat.

De most van egy ember, akitől vettem egyszer, azóta meg megkeres minden "hülyeséggel"... Na, őt jó lenne törölni... :D

2014. febr. 25. 22:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske! ;)
2014. febr. 25. 22:39
 7/11 anonim válasza:

Nem kap értesítést, én is töröltem már egy rakás reklámozó ál-regisztrációt.


De ha valakit nem akarsz szimplán letörölni, mert még valamikor hátha szükséged lehet az ismertségére, és nehéz lenne megtalálni a törlése után, akkor megteheted azt, hogy letiltod a frissítéseit a hírfolyamodból, majd felveszed ezeket az embereket egy listára, aminek a beállításai olyanok, hogy a rajta levők csak a nyilvános bejegyzéseidet látják. Tehát gyakorlatilag olyan, mintha idegenek lennének, csak szerepelnek az ismerőseid listáján.

2014. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Az a "baj", hogy akit töröltem, az a chat-en folyton megtalált. S folyton ajánlgatta a cuccait, nem győztem finoman lerázni. (A durvaság nem a stílusom, meg sosem lehet tudni...)

2014. febr. 26. 13:47
 9/11 anonim válasza:
Simán a chat-et is ki lehet kapcsolni bizonyos ismerőseidnél.
2014. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cseten csak akkor nem fog megtalálni, ha letiltod.
2014. febr. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!