Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ilyen komolyan mit érez?...

Az ilyen komolyan mit érez? Mi bajuk van ezeknek az embereknek?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, néha haverokkal eljárunk bulikba. Rendes társaság, és nem iszik senki alkoholt.

Most bementünk valahova máshova körbenézni. Senki nem csinált semmit, beszélgettünk. Erre odajön egy kétajtós szekrény az egyik haveromhoz, hogy "mire vered magad?". Pedig senki semmit nem csinált. Majd elkezdte fenyegetni, stb. Elmentünk, nekünk ilyen hely nem kell, ahová ilyenek járnak.


De belém is már kötöttek ilyenek, sőt, lányokba is. Az ilyenek konkrétan MIT gondolnak? Mi ez a viselkedés? Miért kell ezt csinálni vad idegenekkel, akik nem feltűnősködnek, stb ?



2014. febr. 26. 11:15
 1/9 A kérdező kommentje:
(ja és az illető nem volt kisebbségi, sem az aki belém kötött)
2014. febr. 26. 11:15
 2/9 anonim válasza:
Valószínűleg sohasem fogod megtudni hogy mit gondol mivel teljesen más felfogású vagy az írásod alapján viszont ez nem is baj, vannak ilyen emberek azt nem lehet tudni hogy miért csinálják illetve miért csinálta veletek amikor épp nem csináltatok semmit lehet pont ezért látta hogy kivel lehet kötekedni aki biztosan nem szól vissza szimplán ha baráti társasággal volt akkor nagyzolni akart előttük , esetleg az alkohol hatása miatt valakiből kötekedést hoz ki, de amit mondtam nem fogod megérteni én sem értem őket de nem is bánom a legegyszerübb ha ilyenkor tényleg nem foglalkoztok vele és elmentek inkább máshova... persze van másik véglet is ami lehet hatásosabb de az nem helyes és abból soha sem születik jó dolog ezért nem ecsetelném :)
2014. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos minden helyen vannak ilyen primitív emberek, meg a még nagyobb gondom, hogy az emberek 90%-a seggrészegre issza magát, és ordítozik, balhézik, vagy fetreng a hányásában, elrontva ezzel a másik szórakozását is.
2014. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában azokat zavarják el így egy-egy szórakozóhelyről a kemény gyerekek, akik nem passzolnak az általuk elképzeltekhez. Nem úgy öltöznek, nem olyan zenét hallgatnak, nem azt a nézetet vallják stb.


Vendéglátásba dolgoztam, szemtanúja voltam már ilyen "kiutálásnak". Miután szóvá tettem, hogy ne zaklassák a többi vendéget, zártkörű rendezvénynek tituláltatták a 10 fős társaságukat, és úgy buliztak tovább.

Természetesen kifizették a különbséget. Velem mindig korrektek voltak, és kedvesek, azonban más helyébe nem lettem volna amikor ott voltak. Jobb ilyenkor továbbállni, mert ez semmi másról nem szól, mint hogy menj innen ha nem akarsz bajba kerülni.

2014. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez olyan szánalmas viselkedés.
2014. febr. 26. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is amolyan "kiutálósdiról" volt szó az esetetekben.

Illetve megfigyeltem már olyat is, hogy egye emberek, akik "gyúrni járnak", küzdősportokat űznek pár pohár után kényszert éreznek arra, hogy megmutassák, hogy ők micsoda erős és közelharcra termett emberek. S mivel a modern társadalomban a fizikai erőszakra, tettlegességre meglehetősen kis esély van így aztán belekötnek valakibe, hogy kiprovokáljanak egy verekedést. Hozzáteszem ez a primitív kisebbség a testépítők, küzdősportot űzők közt. A többség fegyelmezett és kulturáltan viselkedik közösségben. De sajnos mindig van egy aki...

2014. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De milyen dolog ez, hogy egy helyről, ahova mindenki bemehet, kiutasítják az illetőt a fenyegetéssel, meg ezzel az okádék viselkedéssel? Pedig a hely nem az övéké, és gondolom a tulajnak sem jó, ha elhíresztelődik, hogy micsoda barmok járnak oda, és elüldözik a többi vendéget. Nem vagyok erőszakos, de ha nekem lenne pl egy szórakozóhelyem, és azt látnám, hogy ilyenek elüldözik a többieket, páros lábbal rúgnám ki őket.
2014. febr. 26. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:

4 vagyok ismét.


"ilyenek elüldözik a többieket, páros lábbal rúgnám ki őket."


A tulajnak nem fáj, ha az "ilyenek" elüldözik a többieket, hiszen a többiek meginnának pár üveg sört, az "ilyenek" meg 2-3 üveg whisky-t rendszerint kólával. 5-6 ilyen emberke nagyobb forgalmat csinál egy este mint 20 másik. Ezért kapnak teret.

2014. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így növelik a tekintélyüket a haverok előtt. Egyedül ők sem szerepelnek ,csak ha van "közönség" Szinte mindig olyanba kötnek bele aki láthatóan kisebb gyengébb náluk ,így úgyse kerül sor valódi küzdelemre ,és így különösebb erőfeszítés nélkül megmutathatják ,hogy ők valakik. Persze a saját kis primitív köreikben.

Keressetek jobb helyeket ami nem vonzza az ilyen alakokat.

2014. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!