Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Telefonjukat nyomogató emberek...

Telefonjukat nyomogató emberek mindenhol-Van-e olyan rajtam kívül, akit idegesít?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs közöm hozzá, ki mit csinál, gondolom kapok majd pár ilyen választ... De most csak arra vagyok kíváncsi, hogy titeket nem zavar a látvány? Mindenkinek ott van a telója készenlétben, ha csak 10 másodpercet is kéne várniuk, automatikusan kiforgatják a telót a zsebükből, ahelyett, hogy kicsit megállnának, és örülnének a napsütésnek. Halálom, amikor két barát együtt van, aztán ott nyomogatják a telefonjukat ahelyett, hogy esetleg beszélnének...
2014. febr. 26. 14:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha valaki társaságban nyomkodja az engem is nagyon idegesít.
2014. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan ez jutott eszembe a multkor mikor a metrokocsiban mindenki a telefonjat bujta az ott utazo 18 ember kozul. Kocka vilag!
2014. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2, te is telefonról írtál.... XD
2014. febr. 26. 14:40
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

Engem is zavar.Üdv a klubban!:D

16/L

2014. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Igen, engem. Eléggé idegesít, mert tudom, hogy mi van a jelenség mögött.


A férjemmel gyakran járunk KV-házba, vasárnap vagy csak úgy. Sokszor látom, hogy amint egy emberke unja magát, nem a képeket nézegeti, nem elgondolkodik valamin, nem a napfényt bámulja, vagy az embereket, nincs nála könyv, nem olvas, még zenét sem hallgat, hanem azonnal beleborul a telefonjába.


Pontosan úgy bukik rá, mint a síró csecsemő a cuclira. És ez is a lényege az ilyen telós-dolognak. A nárcisztikus-bordeline társadalom mély anyahiányban szenvedő emberkéinek kitaláltak a naccerű üzeltemberkék egy központi csecset. :(

2014. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
engemm ár az is zavar,ha pl útközben csörög,vagy buszon....bárhol,amikor emberek között vagyok,és csörög...na az kurwa irritáló tud lenni,ha elő is kapom max az időt nézem meg azt csá....másra nem nagyon használom,telefonásra is inkább otthon...de aki már az utcán menetközbe nyomja ész nélkül,az valami zombiszint:D
2014. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5-ös, én pontosan azért veszem elő ilyen üres percekben a telefonomat, hogy olvassak, szóval nem mindenki a facebookot bújja értelmetlenül :) Így különösebb cipekedés nélkül mindig van nálam 2-3 könyv és ugyanennyi újság, amit tudok "lapozgatni". Szerintem még sokan vannak így, csak nincs kiírva a homlokukra :)
2014. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha tarsasagban valaki inkabb a telefonjat nyomkorassza, ahelyett, hogy a tobbiekkel foglalkozna, akkor igen, erdekes dolog. De hogy valakit az zavarjon, hogy vele szemben a metron egy vadidegen ember a telefonjan olvas vagy akarmit csinal, az szimplan rohejes. Akit ez idegesit, az meg is erdemli a bosszankodast. Milyen ures, ertektelen elete lehet annak, akinek az a legjobb dolga, hogy szamara teljesen ismeretlen es az eletere a legcsekelyebb hatassal sem levo embereket biraljon, raadasul ilyen marhasag alapjan... Vicc kategoria.
2014. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Engem csak az idegesít, amikor baráti társasággal elmegyünk valahova, és mindenki elkezdi a telefonját bújni, ahelyett, hogy a másikkal beszélgetne.


"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." - Einstein

2014. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Azt hiszem én leszek az első, aki a telefonnyomkodósok táborát képviseli ennél a kérdésnél.


Nekem is sokat van a kezemben a telefonom. Nem ismersz, nem tudhatod, épp mit csinálok rajta, ahogy azt sem, milyen ember vagyok. "Kockaként" - nem, nem "az-egész-nap-a-facebookon-vagyok" kockaként, hanem "geek-ként" - szinte minden ott van a telefonomon, amit szeretek: a kedvenc könyveim/képregényeim egyike, videók, képek, stb. Ha engem boldogabbá tesz a felsoroltak egyike az adott pillanatban, mint a napsütés, akkor szívem joga azt olvasni/nézni. Ha várakozok valahol, igen, akkor is előveszem a telefont. Nem nagyon szeretek emberek között lenni, ideges vagyok ilyen helyzetekben; az a tudat, hogy van nálam valami, ami közel áll hozzám, és amivel elbíbelődhetek, kissé megnyugtató. Ha épp van nálam egy könyv (ugyanis nem mindegyiket praktikus táskában hordoznom), akkor azzal is elvagyok; nem a készülék maga az, ami leköt, hanem a rajta lévő dolgaim.


Érdekes, engem nem zavar az, ha valaki csak álldogál, vagy nézelődik, hisz mindenki azt csinál, amit akar. Az viszont kissé már igen, hogy a legtöbb "anti-telefon" ember azt hiszi, jobb nálam és a hozzám hasonlóaknál, és olyan magas lóról beszélnek rólunk, mintha legalábbis komplett idióták lennénk.


Üdv,

egy lány aki szereti a telefonját bújni

2014. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!