Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A plázákban magányosan üldögél...

Teebo kérdése:

A plázákban magányosan üldögélő lányok/nők akik láthatóan kicsit zavarban vannak, telefonjukat nyomkodják muszályból azoknak mi jár a fejükben?

Figyelt kérdés
Válaszoknál kérlek jelöljétek meg a nemeteket és korotokat.
2013. nov. 20. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem jár semmi a fejükben, mert üres. Ezt azzal álcázzák, hogy nyomkodják a telefont.
2013. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Hol lehet már a barátom??? :@"
2013. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
"Ki írom már Fakebookra az 5000 ismimnek, hogy épp itt ülök a plázcsiban."
2013. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is szoktam plázában magányosan üldögélni és a telefonomat nyomogatni. Ez általában azért van, mert már nincs időm hazamenni, de valahova még mennem, csak van még időm. És ha épp nem akarok enni/pénzt költeni, akkor marad ez az opció. Ettől nem vagyok pl. magányos az életben. Amúgy nem tudom, ilyenkor vagy barátnőmmel beszélek fb-n, agy nézelődök a neten, nem jár semmi különös a fejembe, csak az épp aktuális dolgok. 22L
2013. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várnak valakire és emiatt idegeskednek talán. A telefont unalomból nyomkodják, vagy Facebookoznak.
2013. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy egyedül mennének el plázázni, szerintem csak várnak valakit. Mindenestre nagyon kellemetlen érzés egy plázában egyedül lenni... én is tapasztaltam már. Nekem legalábbis baromi kínos volt és szar érzés :/
2013. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bumbi02 ***** válasza:
100%
Azon gondolkoznak, hogy vajon muszáj, vagy muszály?
2013. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Várnak valakire. A telefont meg jobb híján nyomogatják.
2013. nov. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetbe kerülök, az azért van, mert várok valakire, egyébként nem szoktam plázákban üldögélni. Amíg várok inkább a telefonomon játszok, minthogy az emberek fejét bambuljam, az engem is idegesíteni szokott. Általában ilyenkor van nálam könyv, amit olvasok, de megesik, hogy otthon felejtem.

24/l

2013. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Éppen várnak valakire,de muszáj elfoglaltságot színlelni,hogy ne nézzék prostinak vagy ne szólítsák le érdeklődő férfiak.
2013. nov. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!