Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha néha káromkodok, akkor...

Ha néha káromkodok, akkor tényleg nem fognak komolyan venni?

Figyelt kérdés

Mert sokan használják a b+, g**i, és a kanyát, f***om!

Kifejezéseket! Ha idegesek, vagy nyomatékosítani akarják, hogy "álljál le, vagy bele verem a fejed a padlóba!"


De azt mondják, ha így beszélsz, csak lenéznek majd, és nem fognak komolyan venni.

Igaz ez?



2014. febr. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen igaz, mert a trágár szóhasználat alacsony intelligenciára enged következtetni, amiből adódhat a lenézés, alábecsülés.
2014. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de általánosságban biztos van benne igazság. Mindazonáltal cáfolatom erre a következő lenne: apám úgy beszél, mint a kocsis, kegyetlen mocskos szája van neki. De ugyanakkor cseppet sem hülye, buta és alacsony az értelmi szintje. Mindenről van fogalma, teljesen reálisan látja a világot, ezer dolgot megcsinál önmaga, választékos, talpraesett és szeretik a környezetében lévő emberek és én sem tisztelek senki mást jobban nála. :)
2014. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én borzasztó csúnyán beszélek, többször is volt ebből problémám, de nem vagyok hajlandó leszokni róla, mert ez nekem így tökéletes.

Ha valaki valami ormótlan baromságot csinál, bárkinek a száján kicsúszik egy „Te meg mi a fɑszt csinálsz?!?” vagy ehhez hasonló kifejezés.


Ebben semmi megvetendő nincsen, és nem lesz ettől valaki kevésbé intelligens.

2014. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!