Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 19 éves lány vagyok, és nem...

19 éves lány vagyok, és nem iszom, nem dohányzom. Az osztálytársaim, velem egykorú ismerőseim nagyon lenéznek, mert ők már kb 17 éves koruktól ilyen életformat folytatnak. Tényleg ennyire gáz lenne, hogy nem látom értelmét a kocsmázásnak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Sz..rd le, ismerek csomó olyan csajt, akik se nem isznak, se nem dohányoznak, mégis kifejezetten jól tudnak szórakozni pia nélkül is. Bár ettől függetlenül úgy vagyok, hogy 1-1 citromos sörbe senki nem hal bele, vagy max veszel alkoholmenteset :D
2014. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
23 vagyok, nem cigizek, nem iszok, es leszarom, hogy ki mit gondol.
2014. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
19 évesek még ez alapján ítélik meg a másikat? hát nálunk ez 16 éves korban volt max. jellemző... nyugodtan elmehetsz kocsmázni, nem kell alkoholt inni, de legalább a társaság tagja lennél. Cigizni se kötelező, meg már nem is lehet sehol se szórakozóhelyeken... úgyhogy a társaság kedvéért menj el, lehet egy másik asztalnál ülő társasággal összehaverkodtok, akikkel később is jóban lesztek...
2014. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha le is néznek ne tedd, nem azért mondom hogy anyu kedvence legyek de semmi értelme nincsen a sok ivásnak meg ciginek, talán a cigi rosszabb oly módon hogy tönkre megy a fogad.

Belőlem is csak azért nem űztek gúnyt a "kedves" ismerősök mert 2x olyan kisportolt vagyok mint Ők, és valószínű odavágtam volna őket a falhoz, de éreztem a hangvételükön hogy "strébernek" gondolnak

A kocsmában töltött idő elvesz az életedből hosszú perceket, nem tudom hogy lehet-e cigizni még bent, de amikor én voltam néha kólázni akkor vágni lehetett a füstöt, és nem cigisként egy megváltás volt a friss levegő 3óra után

21F

2014. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Az a gáz, hogy ennyire adsz mások véleményére. Ha látnák, hogy leszarod mit gondolnak, s így is jól érzed magad, nem piszkálnának:)
2014. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy lenéznek? Lehet, hogy csak nem értik, miért vagy kívülálló?
2014. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz az ilyen osztálytársaiddal! Nekik ezek szerint ez a menőségi mérce. És mivel ők ezt az életformát élik, furcsálják amiért te nem vagy seggrészeg minden hétvégén. Én 18 éves vagyok, még sose cigiztem, párszor ittam alkoholt (osztály kirándulás, szalagavató utáni buli), de közelébe nem voltam a részegségnek, és jó társaságban voltam. Előtte én is úgy gondolkoztam, mint te: mi értelme van ennek? De úgy, hogy jó társaságban voltam, nem erőltettek rám semmit se, és jól éreztem magam, így azt mondom hogy 1x próbáld ki. Ne azt, hogy seggrészeg legyél, hanem hog minimális alkoholt igyál, ami oldja a gátlásaidat, és érezd jól magad. :) Olyan emberekkel, akikkel kölcsönös a "kedvellek" dolog.
2014. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
azért jó bulik nincsenek alkohol nélkül.
2014. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
én 17 vagyok, de én sem élek ezekkel. elég kevés ilyet ismerek sajnos én is, sokkal menőbbek a piálós, kocsmázós, cigizős tinik... érdekes világ :/
2014. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

"azért jó bulik nincsenek alkohol nélkül"


Dehogynem. Csak nem halálunalmas embereknek kell összegyűlni, akiket a pia tesz viccessé.


Kérdező, a barátaid is lenéznek?

2014. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!