Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb fiúknak (18-20)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb fiúknak (18-20) melyik típus a nyerő? Az érett, idősebb nő (kb. vele egykorú) vagy a fiatalabb, tapasztalatlan lány? Ki mit tapasztal?

Figyelt kérdés
Csak szimpla kíváncsiság.

2013. jan. 18. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a fiatalabb tapasztalatlan lány.

17-20 között

F19

2013. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érett,de nem ribanc.Az érett nem csakis a szexet,hanem inkább a gondolkodást jelenti.
2013. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fiatalabb, tapasztalatlanabb (20/f)
2013. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 18-20 éves az érett, idősebb?! :O

Adj még hozzá tíz évet, legalább, akkor lesz érett. :)

2013. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16-tól 30-ig bármelyik nyerő lehet nálam.
2013. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akármelyiket beválallnám. 20/F
2013. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mitől is idős egy 18 éves fiú, és miért is érett egy 18 éves lány? Épp csak felnőttek lettek jogilag, egyébként még éretlenek, főleg egy 18 éves fiú.
2013. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7.Főleg egy 18 éves lány is...
2013. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ad1. nem szeretem, amikor más ilyet mond, de itt mégis helyénvaló: 18-20 körüli lány érett, idősebb nő??, fiú idősebb fiú??? Tejóég


Ad2- a lényeget tekintve: amikor én 18-20 voltam, akkor már együtt voltam a nálam öttel idősebb barátnőmmel. Ha ezt a körülményt nem vesszük számításba, akkor azt kell hogy mondjam: engem akkor már fárasztottak a fiatal lányok, mert annyira gyerekek voltak. Igazából a korombeliek nagy része is, nem véletlen, hogy végül idősebbet választottam. (megjegyzem, kétszer is...)


Azóta eltelt fél évtized, most kezdem azt érezni, hogy Igen, a korombeli vagy 2-3 évvel fiatalabb lányokkal lehet mit kezdeni. De innentől már 2-3 év nem is számít, szemben a 20 előtti évekkel.


Szerintem csak attól függ ez hogy adott X srác mennyire érett. Ebben hatalmas különbségek vannak.


Ha veszünk egy olyan 18-20-as srácot, aki kizárólag külsőségek alapján válogat a lányok között, akkor biztos fiatalabbat választ, mert a fiatalabbakkal könnyebb elhitetni, hogy ő már egy >>idősebb, érett fiú<<

Szóval alsó határ a mellbőség, felső határ a kezelhetőség, kiiterálja magának.

De én mondjuk ha leányzó lennék, nem az ilyen srácra hajtanék..

2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!