Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 14 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14 éves fiú vagyok. Nagyon tetszik nekem egy lány aki nagyon szép. Csak az a baj hogy én szerintem nem vagyok annyira "jó pasi" hozzá. Ezt abból gondolom hogy ő is velem egykorú de 18,19 éves barátai szoktak lenni. Segítettek?

Figyelt kérdés
Mi mondhatni barátok vagyunk, de én többet szeretnék tőle csak én nem merem neki ezt megmondani.Néha iskolába mellé szoktam ülni ( néha ő kéri ) és néha haza is szoktam kísérni de ennyi.. Szerintetek van nála esélyem, és ha igen akkor mit csináljak?
2013. márc. 27. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélgess vele sokat. bókolj neki, nevess vele, ne rajta. néha "véletlenül" hozzáérhetsz, és ha zavarba jön, akkor nyert ügyed van. ha nem, akkor keress mást
2013. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki, elvégre mégis már ismeritek egymást jó ideje!
2013. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
HOnnan tudod hogy régóta ismerjük egymást??
2013. márc. 27. 20:43
 4/6 anonim válasza:
Ha osztálytársak vagytok, ez elég egyértelmű, nem? :-)
2013. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Azt ajánlom, lassan itt a nyár,hívd el sétálni,beszélgessetek! Egy próbát megér!
2013. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kiki11 válasza:
hello :D nem szeretenk rossz lenni de te mibol gondolod azt hogy rossz pasi vagy?? hivd el egy filmre es ha szuletesnapja van adjal egy szal viragot neki mert azt nagyon fogja pontozni. 14/L
2013. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!