Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debrecenben ugye vannak...

Debrecenben ugye vannak fiatal rockerek?

Figyelt kérdés
Jó tudom, kicsit fura kérdés... Eddig nem volt gondom ezzel mert a fél osztályom rocker és nagyon sok ismerősöm is... De egy kisvárosból fogok odamenni jövőre tanulni és ugyan ismerek pár ember de ők sem ismernek rockereket... Én is az vagyok és akiknek olyan a stílusuk, mint nekem azoknak valahogy jobban meg tudok nyílni. Szóval a TÁGba, Kossuthba vagy az Adyba ugye vannak? Fiúk, lányok egyaránt....:)

2014. márc. 5. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, egy akkora városba tuti hogy nincs egy darab sem.
2014. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
TÁG-os vagyok. Megnyugtatlak, vannak. :D Csak nálunk ne az a-ba vagy az f-be keresd a tapasztalataim alapján, de bármi megtörténhet :D
2014. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Debreceni rocksuliban tudom hogy annyi van mint égen csillag, úgyhogy igen, van sok a városban!
2014. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!