Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol ismerkedhetnék alacsony (145-160cm) fiatal szép, de normális, kedves lányokkal? Vannak még egyáltalán ilyen lányok a mai 14-16 éves korosztályon belül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Kihaltak. Már csak múzeumban lelhető 1-2 kitömött példány.
2011. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 DiMalto ***** válasza:
88%
Debrecenben már nincsenek,sajna mind magasabb 160 cm-nél,az alacsonyabbakért meg még nagyon büntetnek,probáld,Szegeden!!!!!
2011. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 twinky ***** válasza:

Tolgyfa uti Altalanos Iskola

Debrecen, Tolgyfa ut 12-14.

2011. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Viccelsz? A mai generáció ebben a korosztályban általában 190 centi környékén jár. Mázlid van, ha találsz egy alacsonyabbat 180 környékén. 145? Jó vicc.
2011. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
köszönöm
2011. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
azért írtam ilyen magasságú lányokat, ti nagy okosok, mert én is alacsony fiú vagyok, és minél alacsonyabb egy lány, annál cukibb és én imádom az alacsony lányokat ölelgetni, puszilgatni, de nem csak ez a lényeg, hanem milyenek a belső tulajdonságai a lánynak
2011. okt. 10. 22:59
 7/16 twinky ***** válasza:
90%
Aha. Persze. Belso tulajdonsag. Addig erdekel a belsoje, amig bele nem hatolsz. Tudod, kit szivass.
2011. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:01


látszik, hogy előítéles vagy


te tényleg nem ismersz engem, de nem fogok itt mentegetőzni, nincs okom rá


én csak egy rendes kapcsolatra vágyom, olyan jó lenne már szeretni, ölelni egy lányt, aki viszont szeret engem


most nagy szeretethiányom van és én is szívesen adnék cserébe szeretetet, aki elfogad és szeret engem úgy, ahogy vagyok

2011. okt. 10. 23:06
 9/16 twinky ***** válasza:
Meglepo, de tenyleg nem ismerlek. Nem is akarlak. De: a kerdesed alapjan Debrecenben, sot, az osszes varosban vannak olyan helyek, ahova csak ilyen lanyok jarnak. Basszus, menj ki az utcara, bevasarlokozpontokba. Suliba jarsz, gondolom, ott meg csak talalsz magadnak ilyen lanyt.
2011. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

én legalább őszintén bevallom, hogy imádom az alacsony, vékonyabb, vagy kicsit duci lányokat szeretni, ölelni, de ha nem vagyunk egymással összhangban és nem kölcsönös a vonzalom, akkor úgy sem lesz semmilyen kapcsolat


de optimista vagyok :)


biztos most is vár egy lány rám valamerre


én csak megadom az esélyt ezúton is, hogy megtaláljuk egymást :D


szeretlek, akármerre is vagy <3

2011. okt. 10. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!